Youtube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir?

tarafından
1039
Youtube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir?

İzlenilen videoları indirebilmek bazı telif hakları ve indirme hataları nedeni ile indirilemez. Bu video sitelerinin özel politikaları olabileceği gibi indirme ağıyla alakalı sorunlarda olabilir. Karşılaşılan sorunlar bununla da sınırlı olmayıp farklılıklar gösterebilir.

Video İndirmenin Yolları

Bu video paylaşım sitesinden video indirebilmek için yapılması gerekenler ilk olarak o siteye girip indirmek istenilen videoyu açmaktır. Ardından açılan videonun linkine tıklayıp açılan video linkini kopyala seçeneği ile kopyalamak gerekiyor. Daha sonra yapılması gereken yeni bir sekme açıp arama motoruna YouTube dönüştürücü yazmak olacak. açılan sitelerden ilk başta olana tıklanır ve siteye girildikten sonra o sitede çıkan arama bölümüne kopyalanmış olan link yapıştırılır ve dönüştür seçeneğine basılır. Artık yapılması gereken videonun dönüştürülmesini beklemektir. Ardından dönüştürülen video indir seçeneği ile bilgisayara indirilir.

Bunun gibi birçok işlem mevcuttur. İndirme işlemi için ağ erişimi kesinlikle zorunludur aksi taktirde indirme işlemi başarısız olur. Eğer indirme işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanırsa video bilgisayara veya telefona inmiş olur. İndirme işleminin ardından indirme işlemi yapılan bilgisayar, telefon ya da tablet video oynatma programına sahip değilse öncelikle video oynatma programı indirilmelidir. Eğer videoyu destekler nitelikte bir programa sahip olunmazsa video indirilmiş olsa bile video oynatma konusunda sıkıntılar yaşanabilir. Bunun için ilk olarak cihazın video oynatmayı destekler nitelikli olması gerekmektedir.

Eğer video indirilen bilgisayar, telefon ya da tablet video oynatmaya uyumlu program ve donanıma sahipse video indirildikten sonra sorunsuz bir şekilde oynatılır. Bu işlem adı YouTube üzerinden paylaşılmış her video için kullanılabilir. Video indirme işlemi için herhangi bir koşul gerekmez. Yapılan işlem sistem üzerindeki tüm videolar için geçerlidir. Bu işlem için herhangi bir sınırlama olmayıp tekrar tekrar indirme gerçekleştirilebilir. Sistem hızlı ve kullanışlıdır. Genellikle bu işlem sorunsuz çalışır.

Youtube’den Video İndirmenin En Kolay Yolu

Yapmanız gereken sadece videoyu izlerken adres satırındaki youtube.com kısmının başına ss yazarak Enter tuşuna basmanız. Örneğin;

Bu videoyu indirmek istiyorsanız;

https://www.ssyoutube.com/watch?v=ijIePq9gGfo

bu şekilde youtubenin hemen başına ss yazıp Enter’e basmanız yeterli.