Yemeksepeti Nedir Nasıl Kullanılır?

tarafından
3214
Yemeksepeti Nedir Nasıl Kullanılır?

Yemeksepeti Nedir?

Genel merkezi İstanbul’da kurulmuş olan yemeksepeti.com ülkemizde 63 il ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin’de de hizmet vermektedir. 10 binden fazla restoran barındıran yemeksepeti.com birçok menü ile kullanıcılara ulaşmakta.

Nasıl Çalışır?

Verdiğiniz sipariş bir dakikadan kısa sürede ilgili restorana aktarılır. Siparişiniz hemen hazırlanıp sizlere servis edilir. yemeksepeti.com‘un önemli iş ortakları arasında BurgerKing, Domino’s Pizza, LittleCaesars Pizza, McDonald’s ve Etiler Marmaris ve Schlotzsky’s firmalarıdır.

2000 yılının sonlarında kurulan şirket 16 yıldır hizmet vermekte. Türkiye’de kurulduktan sonra kısa zamanda tanınan ve hızla kullanıma başlanan site yetişkinlerin yanı sıra çocuklar içinde hizmet sağlamaktadır. Kurulumu planlanan süreden daha erken yapılan yemeksepeti.com  5-6 yıl kar etmemiş ve iç bütçeden harcama yapmıştır. O günlerde sadece 10-15 sipariş alabilen şirket bugün 50 bin üzerinde sipariş almaktadır. İlk döneminde 20-25 restoran ile hizmete başlayan firma büyük bir başarıya imza  atmış ve 63 il ile Kuzey Kıbrıs gibi birçok ülkeye de hizmet sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

Yemeksepeti.com da Nasıl Sipariş Verilir?

Siparişin çok kolay olduğu ve sitenin ara yüzünün kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. İlk önce yapmanız gereken e-mail adresiniz ya da Facebook ile kayıt olmanız. Kaydınızı tamamladıktan sonra bulunduğunuz il ve ilçeye göre sizlere seçenek sunan ve size en yakın olan restoranlardan sipariş vermenize olanak sağlıyor. Menüleri sınırsız ve bol çeşit bulunmakta, isterseniz fast-food menüleri dilerseniz sulu yemek çeşitlerinden siparişler verebilirsiniz. Ödemeleri kolaylıkla ve kapıda yapıyorsunuz. Nakit, banka kartı ya da kredi kartı ile yapmanız mümkündür. Şehir dışına çıktığınızda ise sadece bilmeniz gereken açık adres olacak.

Android için yemeksepeti.com u İNDİRİN

ios için yemeksepeti.com u İNDİRİN