Xbox ve PS4 kullanıcılarına iyi haber: Minecraft Güncellendi!

tarafından
571
Xbox ve PS4 kullanıcılarına iyi haber: Minecraft Güncellendi!

Minecraft, kısa bir süre önce 6 Nisan’da Microsoft Xbox sürümleri ve PS4 için yeni bir güncelleme yayınladığını duyurdu. Güncellemede yepyeni bir Minecraft Hikaye Modu Skin Paketi ile birlikte, birçok yenilik ve bir dizi hata düzeltmesi yer alıyor.

Minecraft Hikaye Modu Skin Paketi

Minecraft deneyimini daha heyecanlı hale getirmek için yayınlanan Skin Paketi, Xbox ve PS4 ve diğer aygıtlar için şu anda indirilebilir durumda. Adından da anlaşılacağı üzere bu paket oyuna yeni skinler ilave ediyor. Güncelleme ile birlikte 27 farklı oyuncu skini oyunda kullanılabilir hale geliyor. Örneğin oyunun favori karakterlerinden Jesse’i için yepyeni skinler seçilebilecek.

Yeni Microsoft Xbox Bölümler ve PS4 Kupaları

Müthiş skin paketinin yanı sıra, güncelleme ile birlikte oyuna Microsoft Xbox için 6 yeni başarı ve PS4 için yeni kupaları eklendi. Eğer tam güçte bir Beacon yapabilirseniz yeni bir başarı ya da kupa alacaksınız. Maalesef ki Microsoft ve Sony kullanıcıları yeni güncelleme ile oyun devam ederken uğraşmak zorunda. Ancak bu son güncelleme ile birlikte en çok göze batan hatalar da düzeltmiş olacak.

Güncellemeden sonra aşağıda yer alan hataların düzeleceği vaat ediliyor:

  • Ender Dragon rastgele saldırılara karşı bağışıklık kazanacak
  • Slime’ların bazı Swamp’larda spawnlanaması düzelecek
  • Sprint kontrolleri iyileşecek

Hata düzeltmelerinin tam listesini Minecraft resmi forum sayfasında bulabilirsiniz.