Windows 10 İçin Anniversary Yükleme Yöntemi Nedir? Nasıl Yapılır?

tarafından
566
Windows 10 İçin Anniversary Yükleme Yöntemi Nedir? Nasıl Yapılır?

Microsoft’un en başarılı işletim sistemlerinden birisi Windows 10 işletim sistemi oldu. Yayınlandığı andan itibaren büyük oranda beğeni kazanan Windows 10’un ücretiz olarak yayınlanmasıyla beraber Microsoft’un en çok kullanılan işletim sistemlerinden de biri haline gelen Windows 10 için ücretli versiyon yayınlanmasının hemen ardından ise yeni bir güncelleme daha çıkacağı da açıklandı. Söz konusu güncelleme ise Windows 10 için organize edilen Anniversary güncellemesi oldu. Bu aybaşı sunulan yıl dönümü güncellemesi ile oldukça farklı algoritmalar sunan Windows, bölgesel olarak hareket ettiği için hala pek çok pc üzerinde Windows 10 yeni güncellemesi bulunmuyor. Zaman kaybetmeden bu güncellemeyi yüklemek istiyorsanız yapmanız gereken adımlar oldukça basit. İsterseniz gelin, bu durumu sizlere adım adım anlatalım, Zira artık son güncellemeden sonra yükleme yönteminin de bir kez daha değiştiğini de belirtelim. Bu nedenle yeniden yükleme işlemini diğer bir söylemle güncellemeyi almayan kullanıcıların yeni işlemleri nasıl yapacağına bakalım.

Birinci adım;

İlk olarakhttps://support.microsoft.com/en-us/help/12387/windows-10-update-history” tıklayın ve manuel olarak güncellemeyi indirin. Ardından bilgisayarınız güncelleme aracını indirecek ve ardından uyumluluğunu test ederek söz konusu güncellemeyi indirmeye başlayacak. Bilgisayarınızın modeli ve sürümü ne ise ona göre bir uygulama ineceği için oldukça kolay bir yöntem olacak bu yöntem.

Windows 10

İkinci adım;

            Ardından söz konusu indirme işlemi başlayacak ve sizlere kurulum ile ilgili çeşitli seçenekler sunulacak. Bu seçeneklere göre daha farklı bir kullanım detayına ulaşmış olacaksınız. Hemen hemen herkes için ayrıcalıklı bir yöntem sağlayan Windows, kolaylık olması açısından pek çok güncelleme işlemini de bu şekilde yapmaya başladı.

Windows Güncellemelerinin Anlamı Nedir?

            Aslında bu soru oldukça geniş kapsamlı bir soru. İsterseniz profesyonellik olarak cevaplayın, isterseniz de müşteri odaklı bir çalışma olarak cevaplayın. Lain şunu bilmek önemli olacaktır ki, Windows 10 işletim sistemi artık eskisi gibi değil. Daha çok kullanıcı odaklı olduğu için söz konusu olan çalışmalar da bu detaylar üzerine kuruluyor ve kişilerin bu çalışmaları daha net bir şekilde analiz etmesi sağlanıyor. Sizin için sunulan pek çok detay ve fırsatı da bu kapsam ile inceleyebiliriz. Özellikle aktif olarak kullanılan Windows 10, pek çok kişinin bilgisayarını rahatlatmış diyebiliriz. Hem kolay kullanım, hem de lüks algoritma ile bütün güncellemeleri almanız sizlere daha performanslı bir çözüm sağlayacak ve bu çözümü yenilikçi detaylar ile kullanmaya başlayacaksınız. Hemen hemen her türlü fırsat, yenilikçi çalışma seçenekleri ve ayrıntılı hizmetler için daha fazla geç kalmayın ve sizler de bu güncellemeyi hızlı bir şekilde indirmeye başlayın.