Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

tarafından
535
Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın yeni konuşmacıları belli oldu

7 Mart Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenleyeceğimiz 2018’in ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2018‘e sayılı günler kala konuşmacı sayımız da gittikçe artıyor. Türkiye’deki e-ticaret sektörünün önemli isimlerinin bir araya geleceği konferansımızda sadece e-ticareti değil, perakendede yaşanan dijital dönüşüm ve bu dönüşümün sonuçları gibi birçok konuyu konuşacağız. Webrazzi E-Ticaret 2018’e, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışıp networking’inizi genişletebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde, Webrazzi E-Ticaret 2018’in ilk tur ve ikinci tur konuşmacılarını açıklamıştık. Şimdi de yeni belirlenen isimleri sizlerle paylaşıyoruz. Konferansın konuşmacıları her geçen gün artmaya devam ederken biz de belirlenen isimleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Webrazzi E-Ticaret 2018’in kesinleşen konuşmacıları

Barış Aşık – askfriendo Cüneyt Erpolat – Alibaba.com Dora “Stratera” Özsoy – Fenomen Ece Altunmaral – Reflect Emre Yusufoğlu – Unilever Ergin Üner – Bisu Erhan Musaoğlu – Logiwa Fikret Toydemir – Exastax Göksel Güren – Vitrinova Güven Çelikkaya – CC Media Hande Çilingir – Insider İrem Çalhan – Fenomen Kaan Çelikmen – Marks & Spencer / GAP / Banana Republic Özge Gürsoy – EY Türkiye Salih Yılmaz – LC Waikiki Selim Aykut – Fjord Serkan Uğraş Kaygalak – İş Bankası Sonay Berktaş –GazeteEkmekSüt Yushik Kim – n11.com Yusuf İbili – B2CDirect Herkesin merak ettiği konuları değerli konuklarıyla ele alacak Webrazzi E-Ticaret 2018‘in yeni isimleri, EY Türkiye‘nin Perakende Lideri Özge Gürsoy, CC Media‘nın Operasyon Direktörü Güven Çelikkaya, Unilever‘in E-ticaret Müdürü Emre Yusufoğlu ve YouTube fenomenleri Dora “Stratera” Özsoy ile İrem Çalhan oldu. Daha önce konuşmacı olarak açıkladığımız isimler ise şu şekildeydi; Alibaba.com‘un Türkiye yöneticisi Cüneyt Erpolat, Fjord‘un Business Design Director’ı Selim Aykut, Exastax‘ın kurucusu Fikret Toydemir, B2CDirect‘in CEO’su Yusuf İbili, BiSu‘nun kurucusu Ergin Üner ve Vitrinova‘nun kurucusu Göksel Güren, İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, Insider‘ın kurucu ortağı Hande Çilingir, Logiwa‘nın CEO’su Erhan Musaoğlu, Reflect‘in kurucu ortağı Ece Altunmaral, askfriendo’nun kurucusu Barış Aşık, GazeteEkmekSüt‘ün kurucusu Sonay Berktaş, LC Waikiki E-Ticaret direktörü Salih Yılmaz, Marks & Spencer, GAP ve Banana Republic’in E-Ticaret ve CRM müdürü Kaan Çelikmen ve n11.com’da Strateji ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Yu-Shik Kim. Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı için bilet almak isterseniz buraya, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar Gümüş Sponsorlar Medya Sponsorları   Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse etkinlik@webrazzi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. 7 Mart Çarşamba günü görüşmek üzere!

Kaynak : https://webrazzi.com/2018/02/23/webrazzi-eticaret-2018-yeni-konusmacilari/