Unfollowers Uygulaması İle İnstagram Takipçi Kontrolü Nasıl Yapılır?

tarafından
1253
Unfollowers Uygulaması İle İnstagram Takipçi Kontrolü Nasıl Yapılır?

2010 yılından 2016 yılına kadar geçen 6 senelik kısa dönemeçte gelişen akıllı telefon teknolojileriyle beraber artık sosyal medya uygulamaları da büyük oranda artış göstermeye başladı. İletişim ihtiyaçlarını çok daha kolaylaştıran sosyal medya sayesinde hem masrafsız hem de anında iletişim imkanının da geldiğini söylemek mümkün. Tabi bu 6 senelik gelişim süreci içerisinde bazı uygulamalar diğer rakiplerine göre ön plana çıkmaya başladı. Bu uygulamalardan birisi de fotoğraf paylaşım platformu İnstagram oldu. Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyük bir yükseliş yakalayan uygulama son dönemin en çok indirilen uygulamaları arasında da yer alıyor. İnstagram’ın elde etmiş olduğu bu başarı yeni kavramların ortaya çıkmasına da neden oldu. Zira artık İnstagram fenomeni olarak adlandırdığımız kullanıcılar tıpkı real dünyada olduğu gibi büyük bir üne kavuşabiliyor. Tabi bu sistemli bir çalışma ve hesap kontrolü gerektiriyor. Bu noktada tek tek hesap kontrolü yapmaktansa bu alanda yardımcı programlar kullanmak çok daha mantıklı. Android sistemler için kullanılan bu programlardan birisi de Unfollowers. Instagram ve Twitter hesabında ne kadar takipçiniz var ve bu takipçilerin son hareketleri neler Unfollowers uygulaması sayesinde öğrenebiliyorsunuz. Bu şekilde sosyal medya kullanımına oldukça kolaylaştıran Unfollowers uygulamasını nasıl kullanacağız daha detaylı bakalım.

  • İlk olarak programı kullanabilmek için resmi market uygulaması olan Google Play üzerinden uygulamayı indirmemiz gerekiyor. Bunun için arama çubuğuna Unfollowers yazarak aratma yapmamız yeterli olacaktır. Uygulamayı indirip kurduktan sonra ise artık hesaplarımızı uygulamaya bağlamamız gerekiyor.
Unfollowers Uygulaması İle İnstagram Takipçi raporu

Unfollowers Uygulaması İle İnstagram Takipçi Kontrolü

  • Bu işlem içinde öncelikle uygulamaya giriş yapıyoruz. Uygulamaya giriş yapar yapmaz karşımıza gelen ekranda bize iki farklı sosyal medya uygulaması Twitter ve İnstagram simgeleri çıkıyor. Bu noktada İnstagram hesabına tıklayarak giriş yapmamız gerekiyor. Söz konusu sekmeye tıkladıktan sonra İnstagram hesap bilgilerimizle uygulamaya giriş yapıyoruz. Bu sayede artık tüm takip etiğimiz kullanıcılar ve takipçilerimizin hareketlerini raporlama olarak görüntüleyebiliriz. Hemen her gün yeni bir veri dosyası da oluştuğunu belirtelim. Yani hesap kontrol işlemini bu sayede yapabiliyorsunuz.