Twitter’da Dm Nasıl Kapatılır?

tarafından
418
Twitter’da Dm Nasıl Kapatılır?

Twitter kullanıcılarının en fazla zorluk çektiği konulardan biri de twitter üzerinden dm’nin nasıl kapatılacağı konusudur. Birçok twitter kullanıcısının hakkında yeteri kadar bilgisi bulunamadığı bu konu aslından sadece birkaç basit uygulama sayesinde oldukça kolay gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte internet dünyasında birçok sitelerde olmayan bu uygulamalar aynı zamanda son dönemlerin en fazla tercih edilen twittir dm kapatma yöntemidir. Sözü fazla uzatmadan dilerseniz konumuz hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Twitter’dan Dm Kapatmanız İçin Yapmanız Gerekenler

  • twitter’dan dmlerinizi kapatmanız için ilk olarak yapmanız gereken şey sayfanızda yer alan güvenlik ve gizlilik kısmının hemen alt kısmında yer alan ayar kısmını etkinleştirmedir.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonrasında ise arayüz kısmına eklenen direct messagess bölümü üzerinden profilinizi görüntüleyiniz.
  • Bu işlemi de başarıyla gerçekleştirdiğiniz takdirde artık tüm kullanıcılardan dm alamayacaksınız.

Yukarıda da görüldüğü gibi twitter üzerinden dm kapatma işlemi oldukça basittir. Bununla birlikte eğer yukarıdaki uygulamaları tatbik ederken herhangi bir zorluk çekerseniz o zaman konu hakkında yeteri kadar bilgisi bulunan başka bir kullanıcıdan veya da yakın bir arkadaşınızdan yardım talep edebilirsiniz.