Telefonunuz İçin En İyi Android Uygulamaları Nasıl Bulursunuz?

tarafından
502
Telefonunuz İçin En İyi Android Uygulamaları Nasıl Bulursunuz?

Google Play Mağazası Android cihazımızda olmasını istediğimiz uygulamaları barındıran devasa bir pazar yeridir. 1.5 milyondan fazla uygulama barındıran Google Play’de en popüler uygulamaları görebileceğiniz listeler mevcut ancak bu listelerde sizin işinizi görecek en iyi uygulamaları bulmak biraz zor olabilir.

Google Play’de sınırlı sayıda uygulamanın yer verildiği “en popüler uygulamalar” listelerinde en iyi uygulamaların tamamının bulunması imkansız. Ancak en iyi Android uygulamaları bulmanın oldukça kolay bir yolu var. AppHunt adlı uygulama bu konuda size yardımcı olabilecek en iyi uygulamadır.

AppHunt uygulaması nasıl kullanılır?

AppHunt uygulaması kullanıcılara ve geliştiricilere gerçek zamanlı olarak güncellenen listelere erişim imkanı verir. Aynı zamanda bir topluluk (community) uygulamasıdır ve kullanıcıların çeşitli uygulamaları oylamasına izin verir. AppHunt uygulamasını ilk çalıştırdığınızda, kullanıcı oylarıyla son 7 gün içinde en iyiler listesine girmiş uygulamalar size sunulur. Daha sonra uygulama menüsünden “En İyiler” seçeneğini kullanarak geçmiş aylarda ve içinde bulunduğumuz ay en çok indirilen uygulamaları da listeleyebilirsiniz.

AppHunt’ın size sunduğu listelerde yer alan uygulamalara tıkladığınızda uygulamanın kaç kişi tarafından yüklendiğini, oylandığını ve geri kaldırıldığını görebilirsiniz. Bu sayede uygulamanın kullanıcılar için nasıl bir performans sergilediğini tahmin edebilir ve gerçekten işinize yarayacak en iyi uygulamaları tespit etmiş olursunuz. Ayrıca uygulamanın hangi kategoride olduğunu, ne işe yaradığını, kullanıcıların uygulama hakkındaki yorumlarını ve uygulamayı indirebileceğiniz Google Play linkini de aynı bölümde bulabilirsiniz.

AppHunt, Android cihazınız için yeni ve bilinmeyen uygulamaları bulmanın en iyi yoldur.