Telefonlar 15 Dakikada Şarj Olabilecekler

tarafından
236
Telefonlar 15 Dakikada Şarj Olabilecekler

İspanyanın Barcelona kentinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresinde yapılan etkinlikte katılımcılara tanıtılan şarj ünitesi akıllı telefon kullanıcıların en büyük şikâyetine neden olan şarj süresinin 15 dakika olmasına sevindirdi. Çin merkezli Oppo herkesi yakından ilgilendiren 15 dakika şarj olayına yeşil ışığı yaktı. 2500mAh pilleri baz alarak bir teknoloji oluşturup insanların hizmetine sunacağını söylerken bir çok telefon kullanıcısını da umutlandırdı. Şu Çinliler akıllı adamlar hemen hemen bütün sektörleri emin adımlarla ele geçiren minik adamlar microUSB ve USB-C kablolarıyla beraber kullanılabilen 2500 mAh tipi bataryalarla sorunsuz kullanabileceğimizi de vurgulamaktalar. Çin ‘in en büyük telefon üreticisi OPPO2nun geliştirdiği QuickCharge 3.0 isimli teknoloji harikası sayesinde akıllı telefonlarınızı yüzde seksen şarj olması için bekleyeceğiniz süre 15 dakika. u harika hepimiz,n en çok şikayet ettiği konuların başında gelmekte şarj sorunu.

Tam acilen kullanmanız gereken telefonunuz bir bakıyorsunuz şarj bitmiş.Olduğunuz yerde şarj imkanı da yoksa. Beklemek zorundasın. Bu iş adamlarını da yakından ilgilendirmekte. Görüşmenin en olmadık yerinde şarjınız bittiğinde istediğiniz kadar sinirlenin değişen bir şey olmuyor.O akıllı olarak nitelendirilen telefonlar siz ortada rahatlıkla bırakabiliyor. Hoş birçok firma şarjımızın daha uzun süreli kullanımını sağlamamız için gerekli tedbirleri sürekli anlatıyor. Sen ne kadar kısıtlama getirirsen getir. Android telefonlara şarj dayandırmanın imkanı yok.Sırf bu yüzden birçok kullanıcıdan sunu zaman zaman duymaktayız. Nerede o eski gözünün sevdiğim telefonlar diye. İşte Çin‘in en büyük telefon üreticisinden geldi çözüm. Artık telefonunuzun şarjının bitmesin o kadar gözünüzde büyütmeyin.

Siz bir yerde oturup karnınızı doyurup çayınızı yudumlarken 15 dakika kadar kısa bir zaman zarfında cep telefonunuz size gene hizmet vermeye devam edecek. Ee bize de Çin’in en büyük telefon üreticisine teşekkür etmekten başka seçenek kalmıyor.