Tablet Mi Dizüstü Mü?

tarafından
513
Tablet Mi Dizüstü Mü?

Microsoft yaşamımızı, uygulamalarımızı, film ve müziklerimizi daha güncel, eğlenceli ve erişilebilir kılmak adına burada, yaşamınızı destekleyebilen doğru cihazı bulmak isteyeceksiniz. Windows 8 ve Windows 7 performans değerlendirmesine gelince Windows 8’i indirdiğinizde yeni gelen başlatma menüsüne kişisel karolarınız gelecek ve siz adeta müptelası olabilirsiniz. En yeni olan işletim sistemini çalıştırmak için cihazınızı doğru seçmeniz önemlidir. Eğer sizin önceliğiniz taşınabilirlik ise elbette önceliğiniz tablet veya dizüstü bilgisayardan yana olacaktır.

Tabii ki tablet ve dizüstü bilgisayarların birleşimi özellikler olarak kullanılan cihazlarda sizin seçeneklerinizi arttırabilir.

Tablet Eğlence Tarzı Bir Yaklaşım

Günümüzün Windows 8 destekli olan tabletleri, sizin sevdiğiniz uygulamaları çalıştırarak hızınızı asla kesmez. Windows Store’da dilediğiniz oyunları oynayabilir, müzik dinleyebilir veya haberlere, hava durumlarına hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Ayrıca kitap, dergi okumak, 3D film izlemek veya sosyal medyadan arkadaşlarınız ile iletişime geçmek için tablet bilgisayar kullanabilirsiniz. Çok daha uzun süre dayanan yeni entegre pil ve grafikler metodu ile bu keyifli anlarınızı daha uzun süre yaşayabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar, Sınırsız Hareket

Eğer tablet bilgisayara zarar vermekten endişe duyanlardansanız ve sabit bir klavye eşliğinde diğer verileri oluşturmak ve düzenlemek isteyenlerdenseniz dizüstü bir bilgisayar size göre olacaktır. Gücünü uzun süre dayanabilen pillerden ve işlemcilerden alabilen dizüstü bilgisayar ideal olarak enerji ve performans verimliliği sunarlar. Aynı anda birden çok programı çalıştırarak ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Bir mekanda otururken bir rapor veya veri tabloları üzerinde çalışmanıza, aynı anda sosyal medya ağlarınıza göz atmanıza olanak tanıyabilirler. Ayrıca kullanılmadıkları zaman enerji verimliliği açısından kendilerini otomatik olarak kapatabilirler.

Her İki Cihazdan İyisi Ultrabook

Yeni bir Intel eseri olan ikisi bir arada Ultrabook dizüstü bilgisayar ve tablet seçiminde zorlananlar için ideal oluyor. Çeşitli olarak dokunmatik, hassas ekran seçenekleri ile katlayabiliyor ve kaydırabiliyorsunuz. Ayrıca tablet havasını yaşarken aynı zamanda bir kafede Wİ-Fİ bağlantısı kurarak ekranı düzgün konuma getirip dizüstü bilgisayar deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz.