SnapChat Hesabı Nasıl Silinir?

tarafından
589
SnapChat Hesabı Nasıl Silinir?

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere SnapChat hesabı nasıl silinir? bundan bahsedeceğiz. SnapChat, WhatsApp ve benzeri anlık mesajlaşma ve fotoğraf gönderme gibi özellikleri sunan ve mesajlaşma teknolojisinde bir evre olarak karşımıza çıkmakta olan popüler uygulamadır. Kullanıcıları tarafından her ne kadar beğeni ile kullanılsa da bazı kullanıcıları kesiminden rahatsızlık duyulduğu’da bilinmektedir. SnapChat hesabını silmek için nedeniniz ne olursa olsun herhangi bir kısıtlama yoktur ve dilediğiniz an SnapChat hesabını kolaylıkla silebilir ve tüm verilerinizin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

snapchat hesabı nasıl silinir

Snapchat hesabı silme işlemi her ne kadar kolay olsa da, Türkiye içerisinde ki kullanıcıları için biraz meşakatli bir iş olarak bilinmektedir. Normalde kullanıcılar Snapchat hesabını silmek için https://support.snapchat.com/delete-account adresine girerek hesaplarını kolay bir şekilde silebilirken, Türk kullanıcıların bu adrese Türkiye üzerinden giriş yapamadığı gerçeği de var olmaktadır.

Fakat canınızı sıkmanın bir anlamı yok, çünkü bir kaç basit işlem ile bu sisteme rahatlıkça girebilir ve hesabınızı dilediğiniz an silebilirsiniz. Türkiye üzerinden hesabınızı silmek isterseniz, VPN veya Proxy servisi sunan web siteleri üzerinden https://support.snapchat.com/delete-account adresine girerek Snapchat hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Sayfaya erişim sağladıktan hemen sonra Snapchat sistemi sizden kullanıcı adı ve şifrenizi boş alanlara girmenizi isteyecektir. Bundan sonra ise hesabınız otomatikmen silme işlemine girerek kökünden kaldırılmaktadır.

Eğer proxy sitelerine güveniniz yok ise, kendi bilgisayarınıza kuracağınız bir VPN sunucusu üzerinden https://support.snapchat.com/delete-account bu adrese girerek Snapchat hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Ayrıca Snapchat sitesinde yer alan destek sayfasından da hesabınızı rahatlıkça silebilir ve verilerinizin tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.