Skype Web Uygulaması Güncellendi

tarafından
234
Skype Web Uygulaması Güncellendi

Skype web uygulaması birçok kullanıcının artık gelmesini beklediği bir kaç özellikler ile güncellendi.

Bu özelliklerden ilk olanı numara girerek arama yapabilecek olmak. Artık Skype uygulamasının aramanızı istediğiniz numarayı girerek Skype üzerinden aramalarınızı yaparak görüşebileceksiniz.

Bir başka özelliği ise Youtube ile alakalı. Özellikle de arkadaşlarınız ile sohbetlerde mutlaka Youtube’da izlediğiniz bir videonun linkini göndermişsinizdir.

İşte bu tarz durumlarda linke tıklayan kişi web tarayıcısından Youtube’a geçiş yapmak zorunda kalacaktır. Ancak artık bu durum ortadan kalkıyor.

Yeni gelen özellikler sayesinde artık bir arkadaşınıza Youtube linki gönderdiğinizde videolar direkt olarak Skype üzerinden izlenebilecek.

Ayrıca farklı URL’ler paylaşıldığında web sayfasının görselini görebiliyorsunuz.

Başka bir özellik ise dediğimiz gibi konuşmalara Skype kişileri dahil etmeniz. Artık konuşmalarda oluşturulacak özel bir URL sayesinde Skype kullanmayan kişileri konuşmalarınıza dahil edebileceksiniz.

Bu özelliği kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken konuşma için özel olarak oluşturulan URL’yi konuşmaya dahil etmek istediğiniz kişiye göndermek.

Son olarak ise kullanıcılara bildirimler sürekli olarak gelecek. Skype giriş yapın ya da yapmayın bildirimler isteğinize göre size iletilecek.

Bu dediğimiz özellikler henüz tüm kullanıcılara açık olmayabilir. Bu nedenle kullanamıyorsanız eğer biraz beklemenizde fayda var.