Sevgililer Günü için Teknolojik Hediyeler

tarafından
270
Sevgililer Günü için Teknolojik Hediyeler

Bir sevgililer günü daha geldi çattı. Aşkıma ne hediye almalıyım diyen kullanıcılar için bir makale hazırladık. Buyrun göz atalım.

1- Akıllı Saatler

1416043815_asus-zenwatch-1

Günümüz şartlarında teknolojinin bizi getirdiği nokta, giyilebilir teknolojilerin yaygınlaşmasına, teknolojik ürünlerle hayatımızı birleştirmemize sebep olmuş gibi görünüyor. Bu konuda aklımıza gelen ilk seçenek akıllı saatler.

Akıllı saatler sayesinde; gelen aramalara saat üzerinden cevap verebilir, sağlık uygulamalarını kullanabilir, telefonumuzdaki medyayı kontrol edebilir ve teknolojik bir aksesuar olarak taşıyabiliriz.

Fiyatlandırma konusunda 100 tl den başlayıp 1300 tl dolaylarına ulaşan fiyat aralığıyla bir çok seçeneğe sahip olan akıllı saatler ideal bir hediye seçenek olabilir. Öneri olarak Samsung Gear S modelini tavsiye edebiliriz. Bu ürün 999 tl fiyat bandındadır.

2-GoPro

camera_product_black

Eğer maceraperest bir sevgiliniz varsa, hoplayıp zıplamayı sevmek bir yana amatör veya profesyonel olarak bir spor dalıyla ilgileniyorsa GoPro sizler için ideal bir hediyedir.

GoPro ile yaptığı müsabakaları kayıt altına alabilir, sosyal medyada paylaşabilir veya anı olarak saklayabilir. Hemen her yaş ve her cinsiyet grubunun severek kullanabileceği bir aksesuar.

400 tl ile 2000 tl arasında bulabileceğimiz GoPro’lara büyük spor mağazaları veya teknoloji mağazalarından temin edebilirsiniz. Öneri olarak profesyonel bir ürün almak isterseniz GoPro Hero4 modelini tavsiye edebiliriz. Bu ürünün fiyatı 1450 tl fiyat bandındadır.

3-Oyun Konsolları

banner

Kendi büyümüş ancak ruhu çocuk kalmış sevgililere en ideal hediye oyun konsolları diyebiliriz. Gerçi iş stresi okul stresinden kurtulmak isteyen kişiler için de farklı bir alternatif diyebiliriz. Oyun konsolları 7 den 70 e herkesin hoşuna gitmiştir ve bu totem bozulmamıştır.

Konsollar için Tv ye bağlanarak ve alacağınız oyun cd leriyle hali hazırda bir teknoloji oyuncağı diyebiliriz.  Kinect aparatlarıyla birlikte de satışa sunulan oyun konsolları bir hayli keyifli bir teknoloji oyuncağına dönüşüyor.

Fiyat olarak ise Playstation 3 750 GB versiyonu oyun konsolu: 750 tl iken, Playstation 4 500 GB versiyonu 1500 tl dolaylarında teknoloji marketlerde satılmakta.