Sanal Gerçeklik Gözlükleri

tarafından
408
Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Hızla geliştirilen ve piyasada pek çok marka tarafından satışa sunulmaya başlamış olan Sanal Gerçeklik Gözlükleri; sanal dünyayı tam anlamıyla keşfetmenize olanak tanıyor. Cep telefonlarınızla, tabletlerinizle ya da pcleriniz ile kullanıma uygun, farklı formatlarda yer alan sanal gerçeklik gözlükleri, pek çok oyunu ve filmi daha gerçekçi ve daha kaliteli bir ortamda izlemenize olanak takıyor. Bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz sanal gerçeklik gözlükleri, şimdiden birçok ülkede satışa sunulduğu gibi ülkemizde de özellikle gençler tarafından rağbet görüyor.  LG ya da Samsung vb. marka akıllı telefonlarınızla kullanabileceğiniz Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile sanal dünyaya farklı bir açıdan yaklaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızla uyumlu olarak geliştirilen sanal gerçeklik gözlüklerinin lenslerinin önüne akıllı telefonlarınızı yerleştirerek, sanal dünyaya kolaylıkla bağlanabilir, mesajlarınızı ve rehberinizi bile farklı ve kaliteli bir konsepte görüntüleyebilirsiniz. Kore Menşeili teknoloji devi tarafından geliştirilen Samsung Gear V sanal gerçeklik gözlüğü ile Super Amoled ekranının tüm uygulamalarından yararlanabilir; dilediğiniz filmi izleyebileceğiniz gibi istediğiniz oyunu da yüksek hd kalitede kolaylıkla izleyebilirsiniz. İçerik olarak oldukça farklı ve zengin özelliklere sahip olan Samsung Gear V sanal gerçeklik gözlükleri ile sanal gerçeklik keyfini deneyimleyebilir; bambaşka bir dünyaya adım atabilirsiniz. Sanal gerçekliğe farklı bir bakış açısı getiren Microsoft Hololens sanal gerçeklik gözlükleri ile masa üstü bilgisayarlarınızdan sanal dünyaya bağlanabilir, yüksek kalitede film izleyebilir; oyun keyfini yaşatabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Sanal gerçeklik gözlüğü üreten markalardan biri de Playstation VR olarak karşımıza çıkıyor. Motion Blu etkisini en aza indirgemeyi hedefleyen sanal gerçeklik gözlüğü ile 5.7 inçlik bir OLED ekranı üzerinden kaliteli bir görüntüye sahip olabilir; oyunlarınızı bu kaliteli platform üzerinde oynayabilirsiniz. Oyun oynama keyfinizi maksimum seviyede yaşamanız için geliştirilmiş olan bir başka sanal gerçeklik gözlüğü markası olanın 360 derece kafa takip sistemi ile tam bir uyumluluk içerisinde oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Kızıl ötesi sensörleri ve göz hareketlerinizi takip eden sistemi ile alan derinliğini tam anlamıyla ayarlayabilen FOVE VR sanal gerçeklik gözlüğü ile sanal dünyayı bütünü ile deneyimleyebilirsiniz. Seçeneğiniz hangi markanın hangi sanal gerçeklik gözlüğünden yana olursa olsun; bambaşka bir dünyayı deneyimlemek artık hayal olmaktan çıkıyor!