Samsung Tek Kumanda Özelliği

tarafından
767
Samsung Tek Kumanda Özelliği

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle insan hayatının kalitesi de gelişen teknoloji sayesinde artmaktadır. Gelişen teknoloji insan hayatını olandan daha da kolaylaştırıyor. İşte tamda bu konuda tüketici için Samsung tek kumanda özelliği önemli bir adım olarak tüketicinin karşısına çıkıyor. Samsung SHUD TV ile kumanda karmaşasına ve oluşan görüntü kirliliğine son veriyor.

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullanmakta olduğumuz cihazların hemen hemen hepsinin birer kumandası var. Televizyon, DVD, Blu Ray oynatıcı, uydu alıcısı, oyun konsolları birde bunlara ses sisteminin kumandası eklenince oldukça kalabalık bir kumanda arşivi çıkıyor karşımıza. Böylece her geçen gün kullanmakta olduğumuz kumanda sayısı artıyor her yer kumanda ile dolup taşıyor. Birden fazla kumanda kullanmak yerine tek kumanda ile tüm cihazları yönetmek kullanımı kolaylaştırdığı gibi işlevleri kısaltıp hayatımızı da kolaylaştırıyor.

Samsung Tek Kumanda Nasıl Kullanılır?

Tek kumanda özelliğine sahip Samsung SHUD TV tüketici gözünden bakılarak düşünülmüş ve tasarlanmış bir yeniliktir. Samsung tek kumanda özelliği ile Samsung SHUD TV’nin içerisindeki bütün özellikleri kullanabiliyorsunuz ve televizyona bağlı olan tüm cihazların kontrolünü bu tek kumanda ile yapabiliyorsunuz. Evlerde genellikle televizyon ve uydu alıcısının kumandası olmak üzere iki tane kumanda kullanılıyor.

Samsung SHUD TV’nin getirdiği yenilikle iki kumanda kullanmanıza gerek kalmadan tek kumanda ile hem televizyonunuzu açıp hem de uydu alıcınıza bağlanarak kanallarınızı değiştirip kullanım rahatlığı saylıyorsunuz. Tek kumanda özelliği ile aynı zamanda bu listeye DVD ve Blu Ray oynatıcı, oyun konsolları, ses sistemi de ekleniyor bu cihazları da aynı kumanda ile yönetebiliyorsunuz. Televizyona bağlı olan bütün araçları bir arada ve tek kumanda ile kullanmış oluyorsunuz. Böylece kumanda karmaşasından da kurtulup birden fazla kumandanın yapacağı işi tek bir kumanda ile basit bir şekilde yapabiliyorsunuz.