Samsung Smart Switch Nedir Nasıl Kullanılır?

tarafından
671
Samsung Smart Switch Nedir Nasıl Kullanılır?

Samsung Smart Switch Nedir Nasıl Kullanılır?

Günümüzde telefon modelleri arasında geçiş oldukça yaygınlaşmıştır. Öncelikle telefon üreticileri tüketiciler kendi ürünlerini tercih etsinler diye tasarımlarını birbirine benzetmişlerdir. Daha sonrasında kullanılan teknolojilere alternatif teknolojiler üretmişlerdir. Tüm bunların yanı sıra sim kart giriş yerleri de bu konuda kendi payına düşeni almıştır.

Rakip firmalar kendi ürünlerinin tercih edilmesi için en son içerik aktarma uygulamaları üzerine çalışmışlardır. Bunu kapsamlı bir biçimde cihazlarında entegre olarak yollayan Samsung, Smart Switch adlı uygulamayı tasarlamıştır.

samsung-smart-switch

Smart Switch; bir telefondan veri almak için tasarlanan bir uygulamadır. Samsung tarafından lisanslanan uygulama, ios ve diğer Android cihazlarından(iPhone, LG, HTC, Lenovo, Casper, BlackBerry) içerik almak için en ideal uygulamadır.

Kullanımıyla oldukça kolay ve içerikli olan uygulama birçok kullanıcı tarafından bilinmese de son zamanlardan adından oldukça bahsettirmiştir. Rakip marka kullanan birçok kullanıcı Smart Switch kullanarak verilerini Samsung akıllı telefonlarına aktarmıştır.

Aktarma Nasıl Yapılır?

Smart Switch uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra adımları izlemeniz yeterli. Karşı taraftaki cihazın marka modeline göre kablolu, kablosuz bağlantıyı destekleyen Smart Switch ile yine aktarmayı alacağınız cihazın marka modeline göre; Rehber, resimler, videolar, notlar, mesajlar ve uygulamalar alınabiliyor.

Smart Switch indirmek için TIKLAYIN