Samsung S8 İçin Yükseltme Programı Nasıl İşleyecek?

tarafından
253
Samsung S8 İçin Yükseltme Programı Nasıl İşleyecek?

Samsung’un akıllı telefonları Apple ile beraber akıllı telefon pazarının en başarılı serileri olarak gösteriliyor. Özellikle amiral gemisi serisi olan S serisi akıllı telefonları ile beraber bu alanda büyük başarılara imza attan Samsung, elde ettiği başarılarla beraber artık yeni seriler üzerinde de yoğunlaşacağını da belirtmişti.

Yapılan açıklama sonrasında ise Samsung’un artık Note serisini de amiral gemisi serisi olarak devam ettireceği öğrenilmişti. Hatta Samsung doğrudan Note 5 serisinden sonra Note 7 serisini piyasaya sürmüştü. Büyük umutlar ile yayınlanmasına ve birçok yeni teknoloji bulundurmasına rağmen söz konusu serinin alev alması ve kullanılmaz hale gelmesi haberlerinin yayılmasının ardından Samsung seriyi durdurma kararı almıştı. İade ve değişim kampanyalarına başlayarak müşterilerin mağduriyetlerini gidermek isteyen Samsung’un bir kampanyası daha ortaya çıktı.

Samsung S8

Yükseltme Kampanyası Nedir?

Bu noktada Samsung’un son açıklanan kampanyalarından birisi de yükseltme kampanyası oldu. Şu an için sadece Kore genelinde kullanılacak olan kampanyaya göre Samsung Note 7 değişimi yapıp S7 serisi tercih eden kullanıcılara indirim imkanı sunacak.

Yeni seri amiral gemisi olarak gösterilen ve şu an için geliştirilmeye devam eden S8 serisi akıllı telefonlarda geçerli olacak olan kampanyada bu kullanıcılara ekstra indirim imkanları sunulacak. Değişim kampanyasına giren kullanıcıların yeni seri için alacakları indirim ise %50 oranında olacak. Tüm bunlarla beraber yeni serinin satışında başka nasıl farklılıklara yer verileceği konusunda da Samsung tarafından yapılacak olan açıklamaları beklemek gerektiğini de belirtelim.