Samsung Galaxy S7 Güncellemesi İle Neler Değişiyor?

tarafından
581
Samsung Galaxy S7 Güncellemesi İle Neler Değişiyor?

Akıllı telefon firmaları arasında öncü markalardan biri olarak bilinen Samsung, son dönemde Apple ile girdiği yarışta öne geçebilmek için yeni ürünleri üzerinde çalışmaya başlamıştı. Bu sene yeni amiral gemisi Note 7’nin çıkışını yapmasıyla beraber sektöre oldukça iddialı bir giriş yapan Samsung’un istedikleri ise ne yazık ki yerine gelmedi. Zira telefonun beğenilip beğenilmemesi bir yana dursun Samsung Note 7 serisinde beklenmedik bir hata yaşanmış ve telefonun üretimi de satışı da durdurulmuştu. Bu kararın hemen ardından ise Samsung eski amiral gemisi olan Samsung Galaxy S7 üzerine yoğunlaşmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde de Samsung Galaxy S7 serisi için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Peki, bu güncelleme ile neler geldi bakalım.

  • Söz konusu güncelleme ile Note 7 serisinde yer alan bazı özellikler telefona dahil edildi. Bunlar arasında Always On özelliği de son güncelleme ile telefona dahil edilen yenilik oldu. Telefonun ekranında sürekli olarak saat ve takvim gösterimi olmasını sağlayan özellik son güncelleme ile beraber daha da çok geliştirildi.

Always On

  • Ekranda sürekli olarak saat ve takvim görüntülenmesini sağlayan söz konusu özellikle beraber Samsung’un artık akıllı S7 serisinde sadece saat ve takvim değil fotoğraf görüntüsünün de yer almasına olanak sağladığını da belirtelim. Bununla beraber son güncelleme ile yazı stilleri ve Always On için farklı font seçenekleri de telefona dahil edildi. Bundan sonra telefona hangi güncellemelerin geleceği bilinmez ama Apple’ın yeni seri akıllı telefonuna yetişebilmek için Samsung Galaxy S7 daha birçok güncelleme alacak gibi.