Samsung Galaxy S6 Bluetooth Sorunu ve Çözümü

tarafından
3534
Samsung Galaxy S6 Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Merhaba sevgili TenoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere Samsung‘un 2015 amiral gemisi olan S6’nın oluşturduğu bluetooth soruna çözümler sunacağız. Yeni nesil ve benzersiz tasarımı, daha fazla özellik ve hız performansı açısından rakiplerine fark atan Samsung Galaxy S6 serisi 2015 yılında piyasaya girmiş olup, teknoloji kullanıcıların büyük ilgisini çekmiştir. 2015 yılının en çok tercih edilen akıllı telefonları arasında ilk 2’de boy gösteren S6, diğer akıllı telefonlarda da olduğu gibi kullanıcılarını bazen sorunlar ile karşı karşıya getirebilmekte. Şimdi sizlere çoğu kullanıcıların ortak sorunu haline gelmiş olan Samsung Galaxy S6 bluetooth sorununa alternatif çözümler üreterek sizi bu dertten kurtarmaya çalışacağız.

Samsung Galaxy S6 Bluetooth sorunu 2015 yılının en çok karşılaşılan sorunu haline gelmiş ve android kullanıcılarını bu soruna karşı arayış içerisine koymuştur. Bu sorunun genel olarak yüksek boyutlu dosya veya uygulamalardan ötürü kaynaklanan bir sorun olarak tespiti yapılmıştır. Şimdi sizlere bir kaç ayar ve gerekli işlemler doğrultusunda bu sorunu nasıl bertaraf edeceğinize dair yönergeler hazırladık.

samsung s6 bluetooth sorunu ve çözümü

SAMSUNG GALAXY S6 BLUETOOTH SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

  • İlk olarak cihazınıza bağlanılan diğer cihaz ile birlikte, Bluetooth Ayarlarına girin ve üzerine uzunca bastıktan sonra unutma işlemini tamamlayın. Hemen sonra cihazınızı yeniden başlatarak tekrar bağlanmayı deneyin.
  • Bu yöntem sonrası sorun hala teşkil ediyorsa, Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Hepsi > Bluetooth bölümüne girerek buraya tık yapın. Daha sonra bu uygulama özelliğinin Önbelleği Temizle ve Veriyi Sil seçeneğine tıklayıp cihazınızı tekrar yeniden başlatarak bağlanmayı deneyin.
  • Bu yapılan tüm işlemler sonucunda cihazınız hala aynı sorunlar teşkil ediyorsa geriye sadece tek bir çözüm kalıyor oda Samsung Galaxy S6 cihazının Fabrika ayarlarına döndürülerek yapılmasıdır. Yapacağınız bu işlem ile cihazınız eski haline dönecek ve aynı zamanda bluetooth sorununu da ortadan kaldıracaktır.