Samsung Galaxy Note 4 Durduruldu Sorunu ve Çözümü

tarafından
4674
Samsung Galaxy Note 4 Durduruldu Sorunu ve Çözümü

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere Samsung Galaxy Note 4 cihazlarında oluşan durduruldu hataları için çözümler sunacağız. Kullanıcılar tarafından şikayet haline gelmiş durdurulma hataları içerisinde çıkılmaz bir hale gelerek kişileri farklı arayışlar içerisine sokmuştur. Genellikle Kişiler uygulamasında uygulama durduruldu hatası ile karşılaşan kullanıcıların, bunun yanı sıra bir çok uygulamada da sorun yaşadığını sürekli forumlar’da veya çeşitli web sitelerinde dile getirmişlerdir. Çoğu zaman en kritik ve önemli anlar’da cihaz durduruldu hatası ile kullanıcıyı adeta çileden çıkarırcasına hatalar vermektedir. Diğer akıllı telefonlarda da aynı sorundan muzdarip olan kişiler için ortak bir çözüm sunmak adına size aşağıda vereceğimiz yöntemleri uygulayarak bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

samsung galaxy note 4 durduruldu sorununa çözüm

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 DURDURULDU SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

  • Cihazınızda en çok veya ilk olarak hangi uygulamada bu sorunu yaşıyorsanız Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Hepsi bölümüne giderek cihazınızda hata veren uygulamayın bulun ve daha sonra uygulamanın üzerine tıklayarak Önbelliği Temizle seçeneğine tıklayın ve daha sonra cihazınızı yeniden başlatarak sorunu test edin.
  • Cihazınızda yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra mutlaka o uygulamayı ve daha önce kullandığınız tüm etkin uygulamaların hepsini sonlandırın.
  • Cihazınızda durduruldu hatası veren tüm uygulamalarınızı ayda bir defa mutlaka ayarlarına girerek önbelliğini mutlaka temizleyin. Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Yüklenen bölümüne girerek hata veren uygulamalara tıklayarak verileri silin, ve kesinlikle ayda bir defa bu yöntemi cihazınızda uygulayın. Bu işlem Google Play Store ve benzeri kullanıcı adı ve şifre isteyen uygulamalardan asla çıkış yapmayacağı gibi, sadece işe yaramaz verileri veya çerezleri silmektedir.