Resident Evil 7 Biohazard İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

tarafından
681
Resident Evil 7 Biohazard İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Resident Evil 7 Biohazard İnceleme

Korku oyunları kategorisinde çığır açmayı başarmış inanılmaz bir korku – hayatta kalma oyunu olan Resident Evil 7 Biohazard oyun severler tarafından dört gözle beklenmektedir. Yapımcılığını Capcom firmasının üstlendiği Resident Evil 7 Biohazard ‘ın oynanışı açıklandı. Resident Evil 7 Biohazard ‘dan kısaca bahsedecek olursak; Güney Amerika ‘da terk edilmiş bir çiftlik evinde uyanıyoruz. Amacımız ise bu ürkütücü ve korkunç çiftlik evinde kayıp olan kocamızı aramaktan ibaret. Ancak bu o kadar da kolay olmayacak. Çünkü ne zaman karşımıza ne çıkacağını bilmiyoruz. Gizemli ve ilginç bulmacalar çözüp, ipuçları toplayacağımız Resident Evil 7 Biohazar son derece güzel bir oynanışı sunuyor.

Resident Evil 7 Biohazard Ne Zaman Çıkıyor?

Korku oyunları severlerin ve Resident Evil 7 Biohazard ‘ı merakla bekleyenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi olan Resident Evil 7 Biohazard ne zaman çıkıyor?  Sorusuna cevap verecek olursak; Resident Evil 7 Biohazar, yapımcı firma olan Capcom ‘un yaptığı açıklamalara göre 24 Ocak 2017 tarihinde çıkacak ve oyun severlere sunulacak.

Resident Evil 7 Biohazard Hangi Platformlarda Yayınlanacak?

  Resident Evil 7 Biohazar , yapımcı firma olan Capcom ‘un yaptığı resmi açıklamaya göre Xbox One, PlayStation 4 ve PC yani bilgisayar platformları için yayınlanacak. Resident Evil 7 Biohazard ‘ın çıkış tarihine ise yukarıda değinmiştik.