Periscope Takipçi Sayısını Nasıl Arttırırsınız?

tarafından
530
Periscope Takipçi Sayısını Nasıl Arttırırsınız?

Herkesin merak ettiği Periscobe da sat kipçi sayısı arttırma ile ilgili bilgilendirici bir yazı ile karşınızdayız. Sizlere yayına başlamadan önce yayınınıza uygun bir başlık bulmanızı öneriyorum. Çünkü uygun bir başlık sizin için ilk adım olacak ve başarıya giden ilk adımı doğru atmış olmak da çok önemlidir. Başlığı düşünürken herkese hitap etmesi gerektiğini unutmayın. Sadece Türklere karşı değil de bütün dünya ya hitap edecek bir başlık türüne yoğunlaşın.

Arkadaşlar başlığınız illa Türkçe olacak diye bir kural yok İngilizce bir başlık seçerek sizlerde tüm dünyanın ilgisini çekmek adına bir deneyim yaşayabilirsiniz. Başlığınız özgün olmalı sırıtmamalı yapacağınız yayını anlatmalı kısaca şunu belirtmekte yarar var başlığınız yayınınız ile orantısız olursa kaybeden siz olursunuz. İzlenmek için ilgi çekmek gerek bunu hiçbir zaman unutmayın. Periscobe izlenimleri giderek artsa da bu alanda rekabet oldukça fazla bu durumda izleyici toplamak için ekstra çalışmalar yapmak da yarar var. Sizlere dış çekim gibi yaratıcı çekim türlerini denemenizi öneririm.

Yayın konusunda da çok aceleye gerek yok çöp yayınlar yerine daha kaliteli izlenme olanağı olan yayınları tercih edin. Bu izleyici çekmek adına oldukça önemli bir kuraldır. Unutmayın ki rekabetçi bir ortamdasınız ve doğal ve kaliteli çekimler her zaman çok daha takdir edilir. Açıkçası çok gezmek bu konu da bir avantaj farklı alanların çekimleri ve oluşturulan videolar ile izleyici sayınızı arttırabilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise çekim kalitesi insanlar sizden hep daha iyisini bekler sizlerde onlara ne kadar ciddi ve profesyonel olduğunuzu göstermelisiniz. Çekimlerinizde ve videolarınızda bu havayı insanlara geçirebilirseniz kalıcı takipçi ve izleyici sayınızı arttırırsınız.

Her şeyin olduğu gibi sizde kendi reklamınızı yapın mesela yayınızın tarihini belirleyin ve onu duyurun. Periscobe yayınında en önemli unsur nedir diye soracaklara devamlılık derim. Periscobe da amaç saygın bir izleyici kitlesi oluşturmak ise devamlılık birinci kuraldır. Takipçileri kaptırmamak ve size sadık kalmalarını istiyorsanız düzenli ve devamlı paylaşımlara da özen göstermelisiniz takipçileriniz başkalarını tercih edebilir bunu hiçbir zaman unutmayın.