LG G4 LED IŞIK SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

tarafından
2899
LG G4 LED IŞIK SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları bu konumuzda sizlere LG G4 Led ışık sorunu hakkında çözümler sunacağız. IFA 2015 ile muhteşem bir giriş yapan LG G4 bu senenin akıllı telefonları arasında en çok satanlar listesinde yer aldı. LG kullanıcıları tarafından kapışılan LG’nin 2015 amirali bir çok özelliğe ve harika bir görünüme sahip bir cihazdır. Bu sene tüm akıllı telefon markaları amirallerini sergilerken, LG ise G4 serisi ile yüksek bir kitle yakalayarak rakiplerini kıskandıracak bir performans sağladı. LG G4, her ne kadar harika tasarımı ve tartılmaz özelliklere sahip olsa da diğer akıllı telefonlarda da olduğu gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlardan biri de, led ışık sorunu olarak kullanıcılar tarafından şikayet durumu haline geliş bulunmakta. Aşağıda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz yöntemler ile LG G4 led ışık sorunu ile ilgili çözümler sağlayabilirsiniz.

LG G4 LED IŞIK SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

lg g4 led ışık sorunu
Kullanıcıların en rahatsız olduğu konu ise, bildirim gelmediği halde led ışığın kendi kendine yanıp sönmesidir. Bu gibi durumlarda Android cihazınızın içerisinde mail uygulamaları ve bu uygulamalara bağlı e-posta adresiniz var ise bu gibi durumlar yaşanabilir yok eğer bununla ilgili değil diyorsanız aşağıdaki adımları izlemenizde fayda olacaktır.

– Led ışığı kökünden kapatmak istiyorsanız. Ayarlar > Sesler ve Bildirimler > Led ışık ayarlarına gelerek bunu kapayabilirsiniz.

Diğer Çözümler
1. Cihazınızı tümüyle ile kapatarak, led ışığının yanıp bildirim aktarmasını bekleyin.
2. Bildirim ışığı belirdikten hemen sonra cihazınızı açarak, saat ayarları kısmından alarmı tümü ile kapatın.
3. Ekranınızın kapanması için cihazda durum çubuğuna iki defa tık yaparak bildirimlerin gelmesini bekleyin.
4. Cihazınıza gelen bildirimden hemen sonra telefonu açarak saat ayarlarına girin ve daha sonra alarmı açarak bu işlemi tamamlayın.