iPhone E-Posta Taslak Olarak Kaydet Nasıl Kullanılır?

tarafından
566
iPhone E-Posta Taslak Olarak Kaydet Nasıl Kullanılır?

iPhone serisi akıllı telefonların kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen seriler arasında gösterilmesinin ana nedeni ne telefonda yer alan donanımsal sistemler ne de telefonların tasarımları. Zira iPhone serisinin bu kadar çok tercih edilmesindeki ana neden kullanıcıların iPhone akıllı telefonlarda birçok işlemi kolaylıkla yapabiliyor olması. Özellikle erişilebilir özellikleri konusunda diğer akıllı telefonlara göre iPhone telefonun çok daha fazla seçenek sunduğunu da söylemek gerekiyor. İşte bu özelliklerden birisi de e posta yazarken kolay taslak olarak kaydet özelliğini. Söz konusu özellik kullanıcıların e posta yazdıkları sırada başka bir uygulamaya geçiş yapmak istediklerinde yazdıkları e postanın silinmemesi için kullanılıyor. Peki, nasıl kullanıyoruz detaylı bakalım.

  • Öncelikle iPhone telefonunuzdan e postanıza girip bir ileti yazmanız gerekiyor. İletinizi yazarken her hangi başka bir menüye geçmek istediğinizde ise yapmanız gereken ekranın en üst kısmından parmağınızı aşağı doğru çekmek.

iPhone-e-posta

  • Parmağınızı aşağı doğru kaydırdığınızda otomatik olarak yazdığınız ileti taslak olarak kayıt altına alınıyor. Ardından yeniden e posta uygulamasına döndüğünüzde taslak olarak kayıt altına alınmış olan iletiyi de yazmaya devam edebilirsiniz. Ya da taslaklar bölümünden de oluşturduğunuz maili silmeniz de mümkün.