iOS E-Posta Taslaklarını Tek Bir Ekranda Görme Nasıl Yapılır?

tarafından
386
iOS E-Posta Taslaklarını Tek Bir Ekranda Görme Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlarda yaşanan gelişim sayesinde artık bilgisayarlar üzerinden yaptığımız birçok işlemi akıllı telefonlar üzerinden de yapabiliyoruz. İnternete bağlanma, mesajlaşma, uygulama çalıştırma, hatta görüntü aktarma gibi birçok noktada kullanılan akıllı telefonlar tabi ki bir nevi kişisel asistanlarımız haline de geldi. Özellikle iş sektörlerinde yapılan yazışmalarda ve iş takiplerinde akıllı telefonların büyük bir artısı var. Mail yazma, cevaplama, kaydetme gibi özelliklerin yer alması da akıllı telefonların bu alanda ne kadar etkili olduğunu göstermekte. Tabi bununla beraber bazı akıllı telefon modellerinde tüm bu kontrollerin kullanıcılar için çok daha kolaylaştırıldığını da biliyoruz. Bu telefonlardan birisi de Apple tarafından geliştirilen tepe model akıllı telefon iPhone. Özellikle mail kontrolleri konusunda iPhone’un kullanıcılara sunduğu birçok ayrıcalık var. Bu ayrıcalıklardan birisi de taslaklarımızı sadece tek tuşla görebiliyor olmamız. Peki, bu özelliği nasıl kullanıyoruz bakalım.

  • Öncelikle iPhone telefonumuzdan mail uygulamamıza giriş yapıyoruz. Mail uygulamasına giriş yaptıktan sonra ise taslaklarınızı görüntülemek için taslak ekranına giriş yapmanız gerek.

iPhone-mail

  • Bu ekrandan tek tek taslaklarınıza bakmak yerine taslaklarınızın tek sayfada görüntülenmesini istiyorsanız bu durumda sağ alt köşede yer alan “mail oluştur” butonuna basılı tutmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra tüm taslaklarınız liste halinde ekranda görüntülenecektir.