Instagram’da Samsung Galaxy Note5 Kazanma

tarafından
239
Instagram’da Samsung Galaxy Note5 Kazanma

Akıllı telefon kullanımı her geçen gün hayatımızda yer ediyor ve günden güne yeni modelleri ve özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Bu alanda adını duyurmuş olan ve büyük elektronik markalarından birisi olan Samsung Electronics yeni geliştirmiş olduğu ve piyasaya sunduğu Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonun özelliklerini benimsetmek ve tanıtmak amacı ile bir reklam kampanyasına başlamıştır. Bu kampanyaya göre en güzel paylaşımı yapan kişilere hediye verme fırsatı sunmaktadır. Yapılan en akıllıca reklamdan biri olan bu kampanya ile telefonun hem kamera özelliklerini hem de S Pen’in geliştirilmiş olan özelliklerinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyaya dahil olmak için mutlaka İnstagram hesabınızın bulunması gerekmektedir. Sonrası ise sadece yaratıcı fotoğraflar ve yaratıcı oyunlardır. Yani çektiğiniz fotoğraflarda yaratıcı bir şekilde oynamalar yapar ve #YaraticiNotlar #GalaxyNote5 hashtag’lerini kullanarak @SamsungTurkiye hesabını da etiketleyerek paylaşmanız halinde sizlerde İnstagram’da Samsung Galaxy Note 5 kazanma şansına sahip olursunuz.  Önemli olan yaptığınız çekimlerin yaratıcı olmasıdır.

İnstagram Fenomenlerinden Destek

Bu alanda viral alan pek çok İnstagram fenomeni de bu kampanyaya destek vererek çektikleri fotoğraflarını bu hashtag’leri kullanarak paylaşmaktadırlar. İnstagram’da Samsung Galaxy Note 5 kazanma şansına sizlerde sahip olmak istiyorsanız yukarıda anlatılanları güzel ve yaratıcı notlar ile birleştirmektir. Haftada bir kişi telefon kazanma şansına sahiptir ve katılımcı oranı da yüksektir.