Instagrama Neden Girilmiyor? Instagrama Neden Giriş Yapamıyorum? 4 Kasım 20116

tarafından
606
Instagrama Neden Girilmiyor? Instagrama Neden Giriş Yapamıyorum? 4 Kasım 20116

Instagram hesabına giriş yapamıyorum, fotoğraf yükleyemiyorum diye yakınanların sayısı bugün son derece fazla olacak!

Facebook, Twitter, Instagram ve bazı sosyal paylaşım sitelerine şuan için erişim yok. Ara ara girmeye çalışılsa da çok yavaş çalıştığı yönünde bilgi gelmekte. Çoğu kullanıcı Facebook, Twitter ve Instagram’ a girebilmek için DNS ve VPN yöntemlerini tercih ediyor. DNS yöntemi mobil cihazlarda Wi-Fİ bağlantısı ile yapılabilmekte. Operatör internet erişiminde VPN kullananlarda bulunmakta. Bu tarz bağlantıları tercih edenler için: Güvenilirliği belli olmayan uygulama ve adresler virüs saçabiliyor!

Whatsap’ta yazdıklarım gitmiyor

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor neden? WhatsApp’ta yazdıklarım gitmiyor diyenler için merak etmeyin bu genel bir sorun. Geçici olduğundan herhangi bir işlem yapmamanız önerilir. Tabi sorunun nedenini bilmeyen kullanıcılar, artık uygulamayı silip yeniden yükler.

Sorun sadece Instagram, WhatsApp, Facebook ve Twitter ile de sınırlı değil. Detaylar aşağıdaki haberimizde:

İnternet Neden Kesildi? İnternet Neden Yok? 4 Kasım 2016

Bir çok sosyal medya meraklısının korkulu rüyalarından biri sosyal medya eklentisinin ya da sayfasının açılmaması ya da hata vermesidir. Bugünkü hata konumuz İnstagram! Bugün neden instagram açılmıyor, akış yenilenemedi hatası alıyorum diyorsanız eğer biraz daha sabretmeniz ve yaşanan bu genel problemin düzelmesini beklemeniz gerekiyor. VPN programları ve DNS kullanmak da tabiki alternatifler arasında. Fakat kullanacağınız VPN programlarına dikkat etmenizde fayda var. Zira bu tip durumlarda cihazlarınıza virüs bulaşma ihtimali de oldukça yüksek.