Foursquare veya Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

tarafından
663
Foursquare veya Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere Foursquare veya Swarm hesabı nasıl silinir? bundan bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere Foursquare uygulaması arkadaşlarınız ile gittiğiniz yemekli veya içmeli bir mekan’da resim çekerek bunu check’in yapıp fotoğraflarını tüm herkesle paylaşmanızı sağlayan sosyal bir ağdır. Aynı azman’da paylaştığınız resim’in olduğu mekanın ismini veya hakkında önerilerini paylaşacağınız bir sosyal ağ furyasıdır. Çoğu zaman eğlenceli bir hale dönüşen bu uygulama, bazen çoğu kişinin gizlilik endişesinden ötürü kabus dolu düşüncelerin oluşmasına neden olabilir. Şöyle ki, Foursquare ve benzeri paylaşım veya öneri uygulamaları konum veya benzeri kimlik bilgilerini kayıt altında tutarak sonradan baş ağırtıcı sebeplerin ortaya çıkmasında büyük rol oynamaktadır.

foursquare hesabı nasıl silinir

Çoğu kullanıcı tarafından ne kadar sevilse de sürekli içerisinde ki can sıkıcı düşünceler ile hesabını kapatma veya kökünden silme gibi düşüncelere kapıldığı bilinmektedir. Eğer sizde Foursquare veya Swarm hesabını kapatmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda hesabınızı rahatlıkça silebilirsiniz. Bu uygulama hesaplarının silinmesi malesef ancak web siteleri üzerinden hesap silme işlemi yapılmaktadır. Mobil uygulamalar üzerinden hesap silme işlemi şuan var olan bir durum değildir, bu yüzden web üzerinden ama kolay bir şekilde hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Foursquare hesabını silmek için https://tr.foursquare.com/delete_me adresine tıkladığınızda sizi hesabınızın silinmesi isteğinde bulunduğunuz hesabı silme sayfasına yönlendirecektir. Burada bulunan hesap silme adımlarını takip ederek en son Delete Account tuşuna basarak çok basit bir şekilde Foursquare hesabını rahatlıkça silebilirsiniz.

Ayrıca bir diğer yöntem https://tr.foursquare.com/ adresine girip giriş yaptıktan hemen sonra, sağ üstte yer alan Ayarlar kısmında bulunan Gizlilik Ayarlarına girin ve daha sonra en altta bulunan hesap silme seçeneğine tıklayarak Foursquare hesabınızı silebilirsiniz.