En Yeni Drone Modelleri Nelerdir?

tarafından
751
En Yeni Drone Modelleri Nelerdir?

En Yeni Drone Modelleri

Fransız Drone üreticisi olan firma Parrot, ürün yelpazesini yeni Drone modelleri ile genişletmeye devam ediyor. Artık yalnızca havada uçan değil, karada ve denizde de yol alabilecek Drone modelleri üretme amacıyla yola çıkan Parrot hem küçük hem de büyük çocuklara hitap eden mini Drone’lar serisi ile farklı segmentlerde satışlar yapmaya ve yeni Drone modellerini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Parrot son tüketicilere hitap eden oyuncak Drone kategorisinde nitelendirilecek eğlence amaçlı Drone serisini diğer Parrot modelleri gibi uygulamalar sayesinde akıllı telefondan kontrol edilebiliyor olacak.

Parrot Hydrofoil

indir

Suda yol alabilecek bir Drone modeli olan Hydrofoil 169 Euro’luk bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Drone suda rahat bir şekilde hareket edebilmesi için özel bir sisteme ve suda batmaması için özel bir yapıya sahip.

Parrot Night

hqdefault

Gece uçuşları yapabilen bir model olan Parrot Night serinin üzerinde ışıkları olması gece uçuşu yapabilmesini mümkün kılıyor. Ayrıca bu modelin karada da çekim yapabildiğini belirtelim.Böylece geceleri bu Drone ile oynayarak etrafı aydınlatabileceksiniz. Bu Drone serisinin etiket fiyatı ise 129 Euro.

Parrot Cargo

hqdefault (1)

Parrot mini Drone’lar serisinin içinde olan bu Drone en temel ihtiyaca göre hazırlanmış durumda. Ufak dokunuşlar sayesinde tasarım değişiklikleri yapabileceğiniz Drone Cargo modellerinin fiyatı ise 99 Euro olması bekleniyor. Bu fiyat sayesinde ulaşılması en kolay Drone modellerinden bir tanesi olacağı bekleniyor.

Parrot Jumping Race 

package

Parrot tarafınca hazırlanmış olan hava araçları akıllara kazınsa da, Parrot karada yol alabilen Drone’ları zaten üretmeye başlamıştı. Fiyatı 199 Euro olması beklenen bu Drone modellerini bir biri ile yarıştırmak oldukça heyecan verecek gibi görünüyor.