En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları

tarafından
852
En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları

 Yemek tarifleri

Kullanıcı dostu tasarımı ile birbirinden lezzetli tariflerle her zaman yanınızda. İster internetiniz açıkken ister kapalıyken, Yemek tarifleri mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Nefis Yemek Tarifleri

Türkiye’nin en çok okunan yemek tarifi sitesi olarak, en büyük yemek tarifleri topluluğudur. İçerisinde kullanıcıların göndermiş olduğu, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış 100.000’den fazla yemek tarifi bulunuyor.

İnternetsiz Yemek Tarifleri

Uygulamayı ilk açtığınız zaman kategoriler görünmüyorsa uygulamayı kapatıp açarak veya bir süre internete bağlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece uygulamanıza yeni tarifler eklenecektir. Oktay usta yemek tariflerinden esinlenerek tasarlanmış bir uygulamadır. Yeni tatlar öğrenmek isteyen kişiler için çok iyi bir uygulamadır. Uygulamada sevdiğiniz tarifleri favorilere ekleyebilir, daha sonra favori listenize çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yani kısacası kendinize ait bir yemek tarifleri kategorisi oluşturabilirsiniz.

Oktay Usta

Oktay ustanın artık birbirinden lezzetli tariflerine ulaşmanız çok kolay. Birbirinden lezzetli yemek tarifleri, artık elinizin altında. Türk ve Dünya mutfaklarına ait seçkin tarifler ile Android cihazınızdan bu uygulama sayesinde dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkün olacaktır.

Ne Pişirsem

Bu uygulama ile 20 kategoriye ayrılmış birbirinden güzel yemek tariflerine liste halinde görebilirsiniz. Ayrıca evdeki malzemeleriniz ile size en uygun yemek tariflerine internetiniz olmadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya elinizde bulunan malzemeleri girerek, size uygun tarifleri listeleyebilirsiniz.