En İyi Pen Uygulamaları

tarafından
681
En İyi Pen Uygulamaları

Eskiden beri cep telefonlarının her yeni sürümü, modeli heyecanlı bir şekilde beklenmektedir.  Son dönemlerde üretilen telefonları incelediğimizde ekranları büyük ve fonksiyonları oldukça fazla oluğu göze çarpmaktadır. Ekran büyüdükçe kullanabilirlik oranı artmakta ve daha verimli kullanmak adına yan aksesuar olarak Pen eklenmektedir. Pen kullanımı özellikle Samsung Note serisinde söz konusudur. En iyi Pen uygulamaları Google Play Store’da karşımıza çıkmaktadır. Başarılı olarak sayılabilecek az sayıda uygulama olmasına karşın başlı başına oldukça kullanışlı olan Pen ile not almak, defter kalem devrini kapatacağa benziyor. Ayrıca uygulamalar üzerinde yapılan çalışmalar ile ara yüzleri oldukça başarılı yapılandırılmıştır.

Squid Uygulaması

unnamed

Tıkla indir

Not alma uygulamaları arasında en başarılı olan uygulamaların başında yer alan ve en iyi Pen uygulamaları sıralamasında ilk sıraya yerleşen bu uygulama hızlı ve kullanışlıdır. Alınan uygulama ücretini sonuna kadar karşılamaktadır.

S Note

Samsung_Pen.Up_Large_Icon-450x450

Tıkla indir

Samsung telefonlarda sistemin verdiği uygulamalardan birisi olan S Note bilgisayardan çıktı alınabilme imkanı sunmaktadır ve kilitli ekranda kullanılabilir olması ile hızlı bir şekilde not alabilme olanağı sağlamaktadır.

FreeNote 7

com.suishouxie.freenote-w250

Tıkla indir

En iyi Pen uygulamaları arasında yine baş sıralarda yer alan bu uygulama farklı dosya türlerine çevirebilme özelliğine sahip olmasıyla beraber güzel yazı yazabilme imkanı sağlıyor yani dosya olarak saklayacağınız belgeyi kolaylıkla farklı türlere çevirebilirsiniz. Ayrıca diğer ilişiklerin nota eklenmesi imkanı mevcut.