En iyi Oyuncu Kulaklıkları Nelerdir?

tarafından
659
En iyi Oyuncu Kulaklıkları Nelerdir?

En İyi Oyuncu Kulaklıkları

Oyunların keyfi sessizlerken çıkmıyor değil mi? Bu yüzden bizde oyun severler için en kaliteli kulaklık modellerini araştırdık ve birkaç tane kayda değer kulaklık bulduk. En iyi oyuncu kulaklıklarının ortak özellikleri ses kaliteleri ve konforlarıdır.  Oyunların efektlerinin net bir şekilde duyulması oyuncular için kesinlikle çok önemlidir. Bunun sebebi oyuncunun kendini adeta oyunun içerisindeymiş gibi hissetmesidir. Aynı zamanda uzun süre oyun oynamaktan hoşlanan oyuncular için kulaklığın konforu da çok önemli olmaktadır. Bir noktadan sonra kulaklığın kulağı acıtması, rahatsız etmesi oyuncular için büyük bir sorundur.

Kingston HyperX Cloud

hyperx-cloud-headset-preto_hyperx_cloud_headset_hr_10_07_2014-15_37-100532875-orig

Size önerebileceğimiz ilk kulaklık modeli Kingston HyperX Cloud  olacaktır. Bu kulaklık uzun süre oyun oynamak isteyen kişilerin rahatlık ile tercih edebileceği bir üründür.  Diğer oyuncu kulaklıklarının arasından sıyrılarak kendine bu alanda zirveye yakın bir edinen bu model gerçekten benzersiz bir tasarıma sahiptir. Son derece sadece ve şık görünen bu kulaklık ile oyun oynarken bile tarz görünebilirsiniz. Kulaklığın frekans tepkisi  15 – 25.000 Hz, mikrofonun frekans tepkisi ise 100 – 12.000 Hz’dir. Kulaklığın fiyatı ise 244 TL ile 300 TL arasındadır.

Turtle Beach Ear Force Z Seven

indir (1)

Bu kulaklık modelini buraya yazdık evet, fakat bu kulaklığı ülkemizde satın almanız henüz mümkün değildir.  3,5mm kalınlığındaki giriş kablosu sayesinde dilediğiniz tüm elektronik cihazlarda bu kulaklığı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu modelin sınırlı sayıda üretilen bazı aparatları kulağınızın daha rahat hissetmesini sağlamaktadır. Bu özellik ise bazı uzun film ve oyunlardan sonra ortaya çıkartıldı. Kulaklık henüz ülkemizde satılmadığından dolayı kesin bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Astro A40

a40

Bu kulaklığı gördüğünüz anda aşık olacaksınız. İnanılmaz tasarımı ile gözlerinizi yuvalarından fırlatacak bu oyuncu kulaklığı gerçekten kalitesi ile diğer tüm kulaklıkları geride bırakıyor. Son derece konforlu ve bir o kadarda şık tasarımı ile oyun severlerin tercihi oluyor. Aynı zamanda kulaklık kısmında yer alan yastığın üzerindeki kumaşın nefes alma özelliği de bu modeli ayrı bir güzel kılıyor. Bu kulaklığın görünümü çok ilgi çekse de fiyatı görenler bir defa daha düşünmek zorunda kalıyorlar. Bir oyuncu kulaklığı için o kadar para vermeye değer mi der iseniz cevabımız evet olacaktır. Kulaklığın şuanda satışa sunulduğu fiyat ise 1000 TL ile 1500 TL arasındadır.