En İyi 5 Araba Yarışı Oyunları 

tarafından
892
En İyi 5 Araba Yarışı Oyunları 

Android teknolojisi gün geçtikçe hızlanıyor, artık telefonunuzda görsellik açısından en iyi oyunları rahatça oynayabiliyorsunuz.

Telefon ya da tabletiniz de oynayabileceğiniz araba yarışı oyunlarından sizler için bir liste oluşturduk.

Real Racing 3

Görsel açıdan en gerçekçi araba yarışı oyunlarından biridir. Electonic Arts tarafınca geliştirilen bu oyun araba yarışı kategorisinde en popüler oyunlardan biridir.

Drag Racing 

Araba yarışı oyununda drag yapmanız, yani hızlanma yarışlarını sevenler için bu alanda en iyi oyunlardan biri olmuştur. Oyunda kendi arabanızı geliştirerek online olarak diğer yarışçılar ile karşılaşabiliyorsunuz.

GT Racing 

GT Racing oyunu bir başka büyük firma tarafınca yapılmış Gameloft GT Racing Motor Academy oyununda bir kaç küçük test sürüşlerinin ardından sonra yarışlara katılıyor, kazanmış olduğunuz puanlar ile arabanızı geliştirebiliyorsunuz.

Raging Thunder Free

Ücretsiz bir yarış oyunu olan Raging Thunder araba yarışı oyunudur. Oyunun en iyi yanı ise oyunu cihazınızda oynamak için çok yüksek özellikler istemiyor olmasıdır.

Road Warrior: Best Racing Game

Eğer klasik araba yarışları değil de biraz daha farklı oyunlar istiyorsanız, bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Oyunda online olara diğer oyuncular ile yarışıyor, aracınızda bulunan silahlar ile onları vurmak için uğraşıyorsunuz.