Bluestacks Kurulumu Nasıl Yapılır?

tarafından
581
Bluestacks Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bluestacks kurulumu oldukça basittir.Uygulayacağınız birkaç yöntem sayesinde bu yazılımı cihazlarınıza kolayca kurabilir ve bu harika yazılımın olanaklarından anında faydalanabilirsiniz. Peki bluestacks kurulumu nasıl yapılır? dilerseniz bu konu hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Bluestacks Kurulumunu Yapmak İçin Yapmanız Gerekenler

app

  1. İlk olarak programı kurmak için google playdan programın aramasını yapmalısınız.İlgili linki bulduğunuzda sitenin içeriğine girerek burada bulunan ”devam et” butonuna tıklamalısınız.
  2. Bu işlemden hemen sonrasında ise bluestacks uygulamasını nereye kurulmasını istiyorsanız ona göre tercihinizi yaparak ”sonraki” butonuna tıklamalısınız.
  3. Bu aşamadan hemen sonrasında ise ”kur” butonuna tıklıyorsunuz.Bu işlemden hemen sonra ise size oynayabileceğiniz oyunların ve uygulamaların logoları gösterilecektir.Siz herhangi bir işlem yapmadan birkaç dakika beklemelisiniz.
  4. Bilgisayarınız kurulum işlemini otomatikmen gerçekleştirdikten sonra uygulamayı indirmeye başlayacaktır.Bu süre zarfında bir müddet daha bekledikten sonra artık kurulum işleminiz tamamlanmaktadır.

İşte hepsi bu kadardır.Yukarıdaki 4 maddelik uygulamaları hayata geçirdiğiniz takdirde bluestacks uygulamasını kısa zaman içerisinde kurabilir ve dilediğiniz oyunları oynayabilir ve dilediğiniz herhangi bir uygulamadan anında faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte genel anlamda oldukça basit olan yukarıdaki 4 maddelik uygulamaları uygulama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşadığınız takdirde konu hakkında bilgisi bulunan bir arkadaşınızdan veya başka bir kullanıcıdan destek talep edebilirsiniz.