Babalar Günü için Teknolojik Hediye Önerileri

tarafından
265
Babalar Günü için Teknolojik Hediye Önerileri

Bir Babalar Günü daha yaklaşıyor. Eminim ki birçok kişi hala ne alacağını bilmiyor. Evet, bende onlardan biriyim. Sizler için bu sene babalarımıza alabileceğimiz teknolojik hediyelerin listesini hazırladım.

1- Akıllı Saatler

akıllı saat

Akıllı saat sektörü aldı başını gidiyor. Birçok konuda kolaylık sağlayan akıllı saatler babalarımıza şık bir hediye olabilir.

Akıllı saat özellikleri;

Gelen bildirimleri görebiliriz,

Modeline göre gelen aramaya cevap verebiliriz,

Kameralı modellerde fotoğraf çekebiliriz

Müzik çaları yönetebiliriz.

Eğer sim kart takılabilen bir bir akıllı saat tercih edersek telefona gerek duymadan sadece akıllı saat üzerinden arama yapabilir, arama alabiliriz.

2- VR Sanal Gerçeklik Gözlükleri

samsungdan-uygun-fiyatli-sanal-gerceklik-gozlugu-geliyor-6293

Sanal gerçeklik gözlükleri de birçok kullanıcı tarafından benimsenmiş ve sanal gerçeklik gözlüğü teknolojisi her geçen gün kendini geliştirmektedir. Çalışma mantığı şu şekildedir;

Telefonu gerçeklik gözlüğü yuvasına oturtursunuz daha sonra izlemek istediğiniz videoyu veya oynamak istediğiniz oyunu seçip keyfinize bakabilirsiniz. Babalar günü hediyeleri arasında seçebileceğimiz en iyi seçeneklerden biri gibi duruyor.

3- Tabletler

tabletler-2015te-tum-bilgisayarlari-geride-birakacaklar-manset_640x360

Birçok baba, iş hayatından dolayı bilgisayarlardan kopamaz. Eğer sizin de babanız işleri eve taşımak zorunda kalıyorsa veya sık seyahat edip işlerini hallediyorsa tablet mantıklı olabilir. Tabletlerle neredeyse bir akıllı telefonun tüm işlevlerini yapabiliriz. Sim kartlı modeller ve wi-fi li modeller olarak 2 ye ayrılan tabletler seçiminize göre fiyatlanıyor.

Eğer ekranı kaliteli, metal kasalı ve ince görünümlü bir tablet tercih ederseniz ortalama fiyatları 600 civarından başlıyor.

4-Taşınabilir HDD

hdd

Sizde teknolojik bir babaya sahipseniz mutlaka babanızın çantasına bulunması gereken bir taşınabilir Hard Disk almanız gerekmektedir. 500 GB, 1TB diye devam eden taşınabilir Hard Diskler arasında en ideali 1 TB olan modelidir. Babanız bir çok resim,müzik,video, önemli belgelerini hediye edeceğiniz HDD de tutabilir. İncelik,ağırlık ve kapasite olarak fiyatlandırılan HDD ler ortalama olarak 170 TL den başlamaktadır.