AwakenTheClones Türk Yapımı Oyun

tarafından
591
AwakenTheClones Türk Yapımı Oyun

Yerli yapım yeni multiplayer oyun AwakenTheClones Play Store’da konumunu aldı.

AwakenTheClones tamamıyla multiplayer olan AtC ; teke tek savaş heyecanını telefonunuzda yaşayabileceğimiz farklı bir rekabet ortamı sunuyor ve ücret karşılığında üstünlük sağlayan mikro satış ürünleri barındırmıyor böylece tüm katılımcılarına eşit rekabet ortamı sağlıyor. Bu durum tabii ki gerçek anlamda mobil oyunseverlerin her defasında şevkini kıran ” ne yaparsan yap ödeme yapmazsan büyük olamazsın” kuralını ortadan kaldırdığı için çok tutulacağa benziyor. Artık oyunda büyük olmak için cebinizi yakmanıza gerek yok. İşte gerçek rekabet şimdi başlıyor.

oyn

AwakenTheClones da hikaye “ Temrin Savaşları ” adıyla , galakside ki sınırları bir birine yaklaşan türlerin savaşlarını tema olarak alıyor. Savaşta ilerlemek için türler kendi tarihlerinde ki en mühim komutanlarını ve savaşçısını , savaşların varolduğu gezegende klonlayarak savaşın seyrini kendi lehine çevirmeye çalışmakta.

Oynanış mantığını özetlersek “ Taş , Kağıt , Makas ” türü ile benzerlik göstermekte. Oyun bölgesi ; yerden alıp kullanabileceğimiz 11 farklı eşya ( zırh , silah , sağlık v.b. ) ve üstüne basmamamız gereken bir adet tuzak içeriyor. Karakterimizin özellikleri bunlara göre biçimlenerek dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar la karşılaşabiliyor , galip geldikçe dünya sıralamasında üst basamaklara süratlice tırmanabiliyoruz.

Öğrenmesi çok basit , ama ustalaşması hayli zorlayıcı oyundaki strateji derinliği de olabildiğince çok. Sayısız kombinasyonlar la kendinize İdeal karakteri oluşturabilir , stratejinizi oyun tipinize göre biçimlendirebilirsiniz.

Play Store ’da para ödemeden yer almakta. Hemen indirip dünya ya meydan okumak dilerseniz areneya şuradan girebilirsiniz:

https://play.Google.com/store/apps/details?id=com.wiggle.atc

En son ayrıntı seven oyuncular için oyunun 10 MB olduğunu ve yalnızca internet bağlantısı için izin talep ettiğini belirtmekte fayda var.