Android Telefondaki Tüm Bilgiler iPhone SE’ye Nasıl Aktarılır?

tarafından
520
Android Telefondaki Tüm Bilgiler iPhone SE’ye Nasıl Aktarılır?

Akıllı telefonda büyüklük sizin için önemli değil mi? Önemli değil diyorsanız, Apple’ın kısa bir süre önce satışa sunduğu 4.0 inç ekranlı iPhone SE tam size göre!

iPhone SE küçük olmasına rağmen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta yer alan performans ve fotoğrafçılık özelliklerine sahip bir telefon.

iPhone SE işlemci performansı olarak 2013’te satışa sunulan iPhone 5S’ten tam iki kat daha hızlı, 4K video kaydı yapabilen ve entegre iletişim çipi ile Apple Pay servisini kullanabileceğiniz 12MP kameraya sahip.

Şu an Android bir telefon kullanıyorsanız ve tüm bu özelliklerden sonra iPhone SE’yi satın almaya karar verdiyseniz, eski telefonunuzdaki kişiler, fotoğraflar, videolar, notlar gibi tüm verileri iPhone SE’ye aktarma konusunda size yardımcı olmak istiyoruz.

Syncios Data Transfer programı ile Android telefonunuzdaki tüm içeriği güvenli ve kolay bir şekilde iPhone SE’ye aktarabilirsiniz. Tek bir tıklama ile kişileriniz, müzikleriniz, videolarınız, fotoğraflarınız, sık kullanılanlar, SMS ve çağrı geçmişiniz Google ya da iTunes hesabına gerek olmadan Android telefonunuzdan iPhone SE’ye aktarılacak.

  1. Not: Syncios programı Samsung, HTC, LG, MOTO, Sony, Huawei, Asus ve daha birçok Android telefondaki verilerinizi iPhone SE’ye aktarmak için kullanılabilir. Android sürümünün 2.1 ile 6.0+ arasında olması yeterlidir.
  1. Not: Syncios Data Transfer programı ücretli bir programdır ve fiyatı 29.95 dolardır. Programın ücretsiz deneme sürümü ile yalnızca kişilerinizi transfer edebilirsiniz.

Android telefondaki veriler iPhone SE’ye nasıl aktarılır adım adım anlattık:

  1. Öncelikle PC için buraya Mac için buraya tıklayarak Syncios Data Transfer programını bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulumda Türkçe dili varsayılan olarak seçilidir. Yalnızca ileri butonuna tıklamanız yeterlidir. Son olarak Bitti butonuna tıklayın ve programı çalıştırın. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz ekranı “Ücretsiz deneme” butonuna tıklayarak geçin.
  2. Android telefonunuz ve iPhone SE’nizi USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği şekilde “Başlat” butonuna tıklayın.
  3. . Başlat butonuna tıkladıktan sonra program telefonları otomatik olarak tespit edecek ve Android telefonunuzdaki tüm içeriği gösterecektir. İçeriğini tamamını transfer edebileceğiniz gibi, yalnızca seçtiğiniz içerikleri de transfer edebilirsiniz.

    Aşağıdaki fotoğrafta kırmızı dikdörtgen ile gösterilen kısımdan içeriğinizi seçin ve alttaki mavi renkli Start Copy (Başlat) butonuna tıklayın. Flip (Çevir) butonuna tıklayarak işlemin tam tersini yani iPhone’dan Android telefonu transferi de yapabilirsiniz.