Android İçin En İyi 5 Savaş Oyunu

tarafından
689
Android İçin En İyi 5 Savaş Oyunu

Mobil cihazlar hayatımıza girdiğinden bu yana farklı farklı birçok oyun ile karşılaştık. Bu oyunlar birçok kategoriye ayrılırken artık bu kategorilerinde alt kategorisi oluşmaya başladı.

Sevilen kategoriden olan strateji artık birçok farklı türü bulunuyor. Bunlardan biride savaş oyunları. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz savaş oyunları arıyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bir göz atın diyoruz.

Army Sniper

Savaş oyunları arasında en zevkli keskin nişancılık oyunudur. Army Sniper’da keskin nişancı olarak oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz ve oldukça eğlenceli bir savaş oyunu diyebiliriz.

Battle Glory

Başka bir savaş oyunu olan Battle Glory yine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun strateji, rol yapma ve savaş kategorilerini bir araya getiren oldukça başarılı bir yapım. Oyun Clash of Clans’ı biraz çağrıştırsa da kendine özgü grafikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Brothers İn Arms 3

Mobil oyunlarda adını duyuran ve oldukça iyi oyunlara imza atmış Gameloft’un firması tarafınca geliştirilmiş olan oyun 2. dünya savaşını anlatıyor.

Oyunda Normandiya savaşı sırasında çavuş Wright adlı bir karakteri yönetiyor, ve Nazi ordularına karşı savaşıyorsunuz.

Oyunu üçüncü şahıs gözünden oynuyorsunuz, ancak nişan aldığınız takdirde birinci şahsa dönüyorsunuz. Ayrıca ilerledikçe karakter değişimi ve özel yetenek kullanımı mevcuttur.

Forces Of War

Bu oyun bir diğer ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Üstelik bu oyunda kendi ülkenizi temsil ediyor, savaşta karşınıza çıkan düşmanları öldürme şansını yakalıyorsunuz.

Oyunda kara, hava ve deniz birlikleri ile dünyayı fetih etmeye çalışıyorsunuz. Ancak ilerledikçe birlikleriniz güçlense bile daha zorlu rakipler sizleri bekliyor.

Game Of War 

Geçtiğimiz aylarda Kate Upton isimli manken ile reklamları çekilen oyun gerçekten istenilen popülariteye ulaşmış gibi görünüyor. Yani 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir.

Oyunda amacınız sınırları genişleterek diğer krallıklara saldırıp yok etmek oluyor. Bunun için tabi birçok ordu kurmanız gerekiyor. Ayrıca oyunu çoklu modda oynayabiliyorsunuz.