15 Nisan’da BİM’in önünde PS4 kuyruğu olacak!

tarafından
608
15 Nisan’da BİM’in önünde PS4 kuyruğu olacak!

Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip ekonomik zincir marketlerinden BİM, her hafta birbirinden ilgi çekici kampanyalara imza atarak, elektronik ürünlerden çeşitli ev aksesuarlarına kadar birçok ürünü piyasaya göre daha düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. BİM şu sıralar teknoloji dünyasında ses getirecek bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor.
BİM 15 Nisan’da oyun ve teknoloji tutkunlarının yakından tanıdığı Sony PlayStation 4’ü 999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunacak. Sony PS4’ün online piyasadaki en ucuz satış fiyatını kontrol ettiğimizde BİM’in satış fiyatının oldukça avantajlı olduğunu görüyoruz. Zira PS4 internet üzerinden en ucuz 1.139 TL’lik fiyat ile satılıyor. Bu fiyat fiziki elektronik mağazalarında ise 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Ancak BİM’den şu ana kadar PS4 kampanyası ile ilgili resmi bir açıklama gelmemesi ve haftalık aktüel ürünler arasında PS4’ün yer almaması sosyal medyadaki bazı kullanıcıların kafasını karıştırmış durumda. Bazı kullanıcılar ise BİM’in PS4 kampanyasının gerçek olduğunu, ancak tüm Türkiye’de değil yalnızca bazı illerdeki mağazalarda geçerli olacağını belirtiliyor.

BİM, PS4’ün 500 GB’lık kapasiteye sahip versiyonunu satışa sunacağını bazı illerdeki reklam panolarına yerleştirdiği tanıtım afişleri ile duyurdu. Afişlerde PS4’ün hangi mağazalarda satılacağına ve stok sayısına dair herhangi bir bilgi yer almıyor.

Uzun zamandır PS4 sahibi olmak isteyen oyunseverler arasında yer alıyorsanız, BİM’in kampanyasını yakından takip edip PS4’ü 999 TL’ye alma fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.