Android

Yüksek Kalitede MP3 İndirme Uygulaması: Peggo

peggo müzik indirme uygulaması
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Müzik hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Onu dinlerken bazen sakinleşir, bazen de hırçınlaşırız. Bazen deryalara dalar, yeşilliklerin derinliklerinden çıkarız. Müzik bu denli önemli ve vazgeçilmesi zor bir güzelliktir. Müziğin kendisi kadar kalitesi de önemlidir. Bu yazımızda sizlere kaliteli müzik indirebileceğiniz bir uygulama önereceğim.

Bahsettiğimiz uygulama Peggo. Uygulamanın apksini buradan indirebilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza kurduğunuz zaman yapacağınız pek bir şey kalmıyor. Ya müziği çalan sitenin linkini ya da müziği direk olarak arattırabilirsiniz. İki şekilde de müziği bulmanız mümkündür. Basit bir şekilde müziği bulup yüksek kalitede indirebilirsiniz. Şarkıyı bulup seçtikten sonra Record MP3 simgesine bastıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

mm

Pelin Soykan

Teknoloji meraklısı, kahve ve çikolata hayranı, nam-î diğer Tekno Abla!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız