Kurulum & Anlatım

Xbox ve PS4 kullanıcılarına iyi haber: Minecraft Güncellendi!

Xbox ve PS4 kullanıcılarına iyi haber Minecraft'a skin paketi güncellemesi geldi
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Minecraft, kısa bir süre önce 6 Nisan’da Microsoft Xbox sürümleri ve PS4 için yeni bir güncelleme yayınladığını duyurdu. Güncellemede yepyeni bir Minecraft Hikaye Modu Skin Paketi ile birlikte, birçok yenilik ve bir dizi hata düzeltmesi yer alıyor.

Minecraft Hikaye Modu Skin Paketi

Minecraft deneyimini daha heyecanlı hale getirmek için yayınlanan Skin Paketi, Xbox ve PS4 ve diğer aygıtlar için şu anda indirilebilir durumda. Adından da anlaşılacağı üzere bu paket oyuna yeni skinler ilave ediyor. Güncelleme ile birlikte 27 farklı oyuncu skini oyunda kullanılabilir hale geliyor. Örneğin oyunun favori karakterlerinden Jesse’i için yepyeni skinler seçilebilecek.

Yeni Microsoft Xbox Bölümler ve PS4 Kupaları

Müthiş skin paketinin yanı sıra, güncelleme ile birlikte oyuna Microsoft Xbox için 6 yeni başarı ve PS4 için yeni kupaları eklendi. Eğer tam güçte bir Beacon yapabilirseniz yeni bir başarı ya da kupa alacaksınız. Maalesef ki Microsoft ve Sony kullanıcıları yeni güncelleme ile oyun devam ederken uğraşmak zorunda. Ancak bu son güncelleme ile birlikte en çok göze batan hatalar da düzeltmiş olacak.

Güncellemeden sonra aşağıda yer alan hataların düzeleceği vaat ediliyor:

  • Ender Dragon rastgele saldırılara karşı bağışıklık kazanacak
  • Slime’ların bazı Swamp’larda spawnlanaması düzelecek
  • Sprint kontrolleri iyileşecek

Hata düzeltmelerinin tam listesini Minecraft resmi forum sayfasında bulabilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız