Android

Whatsapp’a Nasıl Şifre Konulur

android-destek-hattı
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Whatsapp artık hayatımızın hemen her yerine ulaşmış durumda. İş hayatımızla ilgili gruplar kurularak bu gruplar üzerinden kararlar alınıyor. Özel hayatımızla ilgili zaten çok fazla konuşmaya gerek yok. Ücretsiz olarak resim , ses , konum gönderip alıyoruz. Hal böyle olunca , telefonu izinsiz kullanan kullanıcılardan gizlememiz gereken belgeler olabiliyor. Bu sebeple sizlere Whatsapp a nasıl şifre koyabileceğinizi anlattık.

Smart AppLock

Smart AppLock uygulamasını Google Play üzerinden bulmanız mümkün. Uygulamayı indirdikten sonra sizden bir şifre istenecektir. Standart olarak gelen şifre > 7777 dir. Bu şifreyi daha sonra Ayarlar > Şifre ve Desen kısmından değiştirebilir istediğiniz şifreyi belirleyebilirsiniz.

Ardından Uygulamalar kısmında yer alan + butonuna tıklayarak Whatsapp uygulamasını ekleyebilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Whatsapp artık şifrelenmiş oldu.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız