Android iOS Windows Phone

Whatsapp Bildirimleri Geç Düşüyor

indir (1)
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulamalarında başı çeken Whatsapp, neredeyse tüm alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de bir çok iş kolunda kolay kullanıma sahip olduğu için giderek yaygınlaşmaktadır. İnternet tabanlı çalışan bu kusursuz uygulamanın en büyük sorunu kullanıcılara geç gelen bildirimler olmalı. Eğer size de bildirimler geç düşüyorsa çözüm rehberimizi inceleyebilirsiniz.

1- Hücresel Veriyi Kontrol Edin

Eğer aktif bir internet paketi kullanıyorsanız, internet sağlayıcınız ara ara tam anlamıyla hizmetini kesmiş olabilir. Hücresel Veri-Hücresel Ağ-Mobil Veri ayarlarınıza girip deaktif edin. Telefonu kapatıp açtıktan sonra tekrar aynı menüden veri bağlantınızı aktif edin.

2-  Güç Tasarruf Modu

Eğer telefonunuz Güç Tasarruf Modundaysa, arka plan verilerinin kısıtlamalarından dolayı bildirimler siz Whatsapp’a girmedikçe düşmeyecektir. Güç tasarruf modunu tamamen kapatmayı deneyebilirsiniz.

3-Wi-Fi Ağına Bağlanın

Eğer bulunduğunuz ortamda bir Wi-Fi ağı varsa bu ağa bağlanmanız durumunda daha hızlı veri alışverişi olacağından bildirimler anında düşecektir.

4- Sil Tekrar Yükle

Eğer bu çözüm yollarımız etki etmediyse telefonunuzdan Whatsapp’ı silip tekrar kurabilirsiniz.

 

Tüm bu çözümler işinize yaramadıysa lütfen Teknoloji Destek Hattı 11870 i arayınız.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız