Kurulum & Anlatım

Vestel Smart Televizyonlarda Facebook Hesap Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Vestel Smart TV
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Akıllı telefonlarla beraber artık akıllı ürün teknolojileri hemen her alanda kullanılmaya başladı. Sadece telefonlarla sınırlı kalmayan teknoloji daha sonra akıllı saatlerle ve son olarak da akıllı televizyonlarla devam etmişti. Özellikle akıllı televizyon teknolojileri ise bir hayli genişlemeye başladı. İlk etapta sadece Samsung, LG gibi üst düzey markaların ürünlerini görürken şimdilerde bu alanda birçok firmanın ürünlerini görmeye başladık. Ülkemizde de bu alanda birçok firma yeni ürün geliştirmeye başladı. İşte bu firmalardan bir tanesi de teknoloji devi Vestel. Daha önce LED televizyon teknolojilerinde elde ettiği başarı ile sadece ülkemizde değil dünya genelinde adını duyurmayı başlayan Vestel, şimdilerde ise akıllı telefon serileriyle gündeme gelmeye başladı. Bu alanda birçok farklı seri akıllı televizyon ile gündeme gelen Vestel sunduğu teknolojiler sayesinde kullanıcıların akılı televizyonlardan sosyal medya hesabı yönetmelerine ve internet kullanma imkanı sunuyor. Tabi Vestel’in tüm bu imkanlarından yararlanmak için ilk etapta belli başlı ayarları yapmanız gerekiyor. Ancak bu ayarlardan sonra Vestel akıllı televizyonlarda yer alan sosyal medya uygulamaları ve akıllı televizyon uygulamalarını kullanabiliyorsunuz. Peki, Vestel akıllı televizyonlarında bu ayarları yaparak nasıl Facebook hesabımızı akıllı televizyonumuza bağlarız daha detaylı bakalım.

  • Öncelikle Vestel akıllı televizyon için Vestel tarafından sunulan portala üye olmamız gerekecek. Bu işlem için ise öncelikle “sosyal.portaltv.tv” adresine giriş yapmamız gerekiyor. Tarayıcımızdan bu adrese giriş yaptığımızda karşımıza kayıt ekranı gelecek. “buradan kayıt olabilirsiniz” ifadesine tıklayarak yeni kayıt ekranını açıyoruz. Yeni kayıt ekranına ise istenilen bilgileri girmemiz gerekecek.
Vestel Smart TV

Vestel Smart TV sosyal medya kullanımı

  • Televizyon için oluşturulmuş olan kullanıcı adı ve şifreyi de istenen bölüme girip üyelik işlemini tamamladıktan sonra ise bağlanmak istediğimiz sosyal medya uygulamasının ikonuna basmamız gerekecek. Daha sonra bağlantıya izin vermemizin ardından televizyonumuzdan söz konusu sosyal medya uygulamasının simgesine tıklayarak kullanıcı adı ve şifre bilgilerimizi gelen ekranda gerekli alanlara girmemiz gerekecek. Bu işlemi de tamamladıktan sonra otomatik olarak sosyal medya hesabınıza bağlantı sağlanmış olacak.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız