İnternet

Twitter da Sahte Takipçiler Nasıl Bulunur?

unnamed
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Sosyal medya kullanımı son senelerde iyice yaygınlaştı. Sosyal medyadan para kazanan insanlar da artmaya başladı. Bazı siteler para karşılığında kullanıcılara sahte takipçiler yolluyor. Twitter’ da bu durum daha yoğun yaşanıyor. Takipçiniz ne kadar fazla olursa olsun sahte takipçiler herhangi bir etkileşimde bulunmadığı için beğeni ve retweetleriniz az oluyor. Eğer siz de Twitter’ da ne kadar sahte takipçiniz olduğunu merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre.

Twitter üzerinden bu bilgiye ulaşmak mümkün değil. Twitteraudit sitesi ile tüm takipçilerinizi inceleyebilir ve sahte olanları bulabilirsiniz. Bunu öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1- Twitteraudit sitesine giriş yapın.

2- Sitede yer alan ‘’ How many of yourfollowersarereal?’’ yazısının altındaki bölüme Twitter kullanıcı adınızı yazın.

3- Site Twitter hesabınıza erişmek isteyecek. Bu seçeneği işaretleyip site giriş yapın.

4- Siteye girdikten sonra ‘’Audit’’ bölümüne tıklayın ve biraz bekleyin. Analiz işlemlerinden sonra kaç adet sahte takipçiniz olduğu ayrıntılı veriler ile birlikte gözükecektir.

 

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız