Android iOS

Tinder’ da Nasıl Ülke Değiştirilir?

tinder
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Son zamanlarda ünlenen Tinder uygulaması ülkemizde de adını duyurmayı başardı. Kullananların bildiği gibi Tinder’ in ücretsiz ve para ile üye olabileceğiniz iki versiyonu var. Ücretli versiyonun en önemli özelliklerinden biri de istediğiniz zaman ülke seçiminizi değiştirebilmeniz. Bu durum ücretsiz versiyonlar için geçerli değil ancak aşağıdaki yöntemle siz de ücretsiz hesabınızda ülke değiştirebilirsiniz.

Tinder’ da Nasıl Ülke Değiştirilir?

Öncelikle olarak telefonunuzun hakkında bölümüne girerek BuildNumber bölümüne gelin. Bu kısma 7 kere bastıktan sonra Geliştirici Modu açılacaktır. Ardından ayarlarda Geliştirici Seçenekleri oluşacaktır. Sonrasında “Konum değiştirmeye izin ver” seçeneğini seçerek devam ediyoruz. Bir sonraki adımda bize konum değiştirme uygulaması gerekiyor. Eğer sizde mevcutsa onu kullanabilirsiniz. Eğer yoksa Google Play Store üzerinden bir konum değiştirme uygulaması indiriyoruz. Bu uygulama sayesinde kendimizi başka ülkedeymiş gibi gösterebiliriz. Programımızı kurduktan sonra çıkan listeden istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. Ülke değişiminden sonra Tinder otomatik olarak sizin bölgenizi algılayacaktır.  Telefonunuzu kapayıp açtıktan sonra yeniden programdan konumunuzu seçerek istediğiniz ülkeye geçiş yapabilirsiniz.

 

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız