7/24 Teknoloji Destek Hattı

teknoloji-destek-hattı

Günümüzde son sürat gelişen ve hızına çoğu zaman ayak uyduramadığımız teknolojik cihazları kullanmak oldukça yaygınlaşmıştır. Her yaştan insan, kadın, erkek, çocuk bu teknolojik cihazlar sayesinde günlük hayattaki işlerini sürdürebilmektedirler. Kimi oyun oynar, kimi yön bulur, kimi hava durumunu öğrenmek ister, kimi internete bağlanmak ister ancak ortaya çıkan teknik problemler sonucunda gözleri korkar ve cihazlara kendi başlarına müdahele etmekten çekinirler. Bu çekincelerinde de oldukça haklıdırlar. Teknoloji destek hattı 11870 sizlerin bu çekincelerinizde devreye girmektedir. İşinde uzman ve bilgili bir teknik kadro sizlere yardımcı olur ve cihaz arızalarınızın giderilmesinde en büyük destekçidir. Akıllı telefonlar, iPad, iPod, bilgisayar, Android işletim sistemleri ile çalışan cihazlarınızda ve daha birçok cihazda meydana gelebilecek sorunlar için çözüm odaklı çalışan canlı destek hattı 11870 haftanın 7 günü ve 24 saati sizlerin elinizin altındadır.

Airties modem kurulumu, Zoom modem kurulumu, TP Link ve tüm ADSL modem kurulumlarında; yeni aldığınız modemlerin çalışma tertibatı hakkında da sizlere yardımcı olan ve cihazlar hakkında sizleri aydınlatan ve ipuçları veren 11870 Teknoloji destek hattı sizlerin cihazlarınızı rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Cep telefonlarınız ve tabletlerinizde meydana gelebilecek hatalar, yükleme sorunları, uygulamalarda meydana gelebilecek hatalar, cihazlarınızın aniden kapanması, batarya bitme sorunları ile ilgili konularda yine yardımcı olan ve sizleri yapacağınız adımlarda yönlendiren teknoloji destek hattı çağın gerektirdiği bir altyapıya sahiptir. Bu teknolojik altyapı sayesinde cihazınızın gerekli randımanda çalışmasını sağlayamadığınız durumlarda, uzaktan kumanda yöntemi kullanılır. Bu yöntemin amacı sizin cihazı ellemeye çekindiğiniz durumlarda, canlı destek hattının araya girmesi ve sizden onay alarak cihaza ilk elden müdahale etmesidir. Bu sayede siz herhangi bir endişe yaşamadan teknik personel sorunu çözmek için çalışır. Android desteğine ihtiyacınız olduğunda bir tuş uzağınızda olan teknoloji destek hattı için ücretlendirme tarifeler sayfamızda mevcuttur. Bu modern sistem sayesinde cihaz arızalarınız ve sorularınız ile ilgili öğrenmek istediğiniz her konuyu sorabilir, güler yüzlü destek hattı personelinin bilgi paylaşımlarını dinleyebilirsiniz.

11870 hattını aradığınızda Türkiye’nin her noktasına tek bir yerden verilen teknolojik destekle karşılaşırsınız. Teknoloji destek hattı 11870 teknik destek haricinde aynı zamanda yazılımlar için destek de verir ve cihaz kullanımlarının nasıl olması gerektiği ile ilgili tüyolar ve püf noktalarını sizlere iletir. Zaman ve paradan tasarruf edeceğiniz bu sistem sayesinde işyerinde çalışırken bile cihazınızın teknik sorununu çözebilirsiniz. Bundan sonra her soruna ayrı bir çağrı merkezi aramak ve dakikalarca beklemek zorunda değilsiniz. Teknoloji destek hattının kendisi de gelişen teknolojik olanaklardan faydalandığı için sizleri bekletmeden çözüme odaklanır. Bu yüzden en çok aranan teknik destek hattı haline gelmiştir. Kullanıcıların oldukça memnun kaldığı ve olumlu geri dönüşler bıraktığı bu sistem, Avrupa standartlarında bir kalite ile denetlenip hizmet vermektedir. Akıllı telefon, oyun konsolu, tablet, modem gibi yeni cihazlar aldığınızda kurulumla ilgili bir problem yaşadığınızda ya da ne yapmanız gerektiği hakkında emin olmadığınız durumlarda teknoloji destek hattı 11870 sizlere verdiği net ve basit direktiflerle yardımcı olur. Kurumla ilgili gerekli bağlantıların nasıl olması gerektiği hakkında bilgiler vermekle kalmayıp, kurulum aşamasının her basamağında da sizlere yardımcı olur ve kurulum işlemi bitip çalıştırmaya başladığınız ana kadar sizleri yalnız bırakmaz. Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiği bu sistem sayesinde kullanıcılar gönül rahatlığı ile cihaz alabilir ve cihaz kullanımı için danışabilirler.