Kurulum & Anlatım

Snapchat da Birinin Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

snapchat
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Kullanıcıların, atılan resimleri kendiliğinden silinmesini sağlayan bu harika uygulamada listesinde ekli olduğunuz bir arkadaşınızın sizi silip silmediğini merak ediyorsanız aşağıdaki yönergelere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Snapchat’i açalım

Snapchat logosuna tıklayıp Arkadaşlarım kısmına gelelim.

arkadaslarim

Arkadaşlar sekmesine tıkladığınızda karşınıza arkadaş listeniz gelecek.

Sizi sildiğini düşündüğünüz arkadaşınızın ismine gelip tıklıyoruz.

Tıkladığınızda küçük bir pencere açılacak olup burada arkadaşınızın kullanıcı adının hemen yanında “Snap Puanı” nı görmeniz gerekmekte. Eğer sadece kullanıcı adını görüyor ve puanı göremiyorsanız arkadaşınız sizi silmiş demektir.

Eğer bir kişiye arkadaşlık isteği gönderdiyseniz ve arkadaşınız isteğinizi kabul etmediyse de aynı durumla karşılaşabilirsiniz.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız