Samsung Galaxy Note 3 Galeri Sorunu ve Çözümü

tarafından
900
Samsung Galaxy Note 3 Galeri Sorunu ve Çözümü

Merhaba sevgili TeknoAbla.com okurları, bu konumuzda sizlere Samsung Galaxy Note 3 serisinde oluşan Galeri sorunu için çözümler sunacağız. Günümüzde halen popülerliğini korumakta olan Samsung Galaxy Note 3 serisi, dayanıklığı ve özellikleri ile halen kullanıcılar tarafından kullanılmakta ve tercih edilen telefonlar arasında yer almaktadır. Şüphesiz Samsung‘un en iyi serisi olan Note serisi çıkardığı son seriler ile kullanıcıların yüzünü oldukça güldürmüş ve harika performans’ta cihazlar sunmuştur.

Fakat akıllı telefonlar her ne kadar dayanıklı olsa da veya performans açısından yüksek olsalar da bazen donma veya benzeri sorunları diğer akıllı telefonlarda da olacağı gibi yaşamaktadır. Bunlardan biride galeri sorunu olarak kullanıcılar tarafından dile getirilmekte. Kullanıcıların yaşadığı sorun içerisinde galeride bulunan fotoğrafların gözükmediği söylenmektedir.

samsung galaxy note 3 galeri sorununa çözüm

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 GALERİ SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

  • Samsung Galaxy Note 3 cihazında galeri sorunu genellikle işletim sisteminde ortaya çıkan güvenlik açığı veya bir takım uygulamalar yüzünden oluşan anlık sorunlardan meydana gelmektedir. Bu sorunu bertaraf edebilmek için galeri uygulamasındaki hafıza verisini silmemiz gerekmektedir. Bu işleme başlamadan evvel resim, video ve benzeri medya dosyalarınızı microSD hafıza kartına taşıyarak işleme başlayabilirsiniz. Öncelikle Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Hepsi kısmına girin ve buradaki Galeri uygulamasına erişin. Daha sonra Galeri uygulaması üzerine gelerek Veriyi Sil seçeneğini tıklayın ve hemen ardından Durdurmaya Zorla seçeneğini tıklayın. Bu işlemlerden hemen sonra cihazınızı yeniden başlatarak sorunla ilgili cihazınızı teste tabi tutun.
  • Eğer sorununuz çözülmediyse, cihazınızda bulunan SD kartta sıkıntı olabilir,. Bu yüzden bir microSD hafıza kartı bularak cihazınızda deneme yapın, eğer sorununuz SD karttan ötürü ise ya SD kartınızı biçimlendirin ya da cihazınız için yeni bir microSD hafıza kartı satın alarak bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.