Oyunlar

Resident Evil 7 Biohazard İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

178-teaser
11870 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Resident Evil 7 Biohazard İnceleme

Korku oyunları kategorisinde çığır açmayı başarmış inanılmaz bir korku – hayatta kalma oyunu olan Resident Evil 7 Biohazard oyun severler tarafından dört gözle beklenmektedir. Yapımcılığını Capcom firmasının üstlendiği Resident Evil 7 Biohazard ‘ın oynanışı açıklandı. Resident Evil 7 Biohazard ‘dan kısaca bahsedecek olursak; Güney Amerika ‘da terk edilmiş bir çiftlik evinde uyanıyoruz. Amacımız ise bu ürkütücü ve korkunç çiftlik evinde kayıp olan kocamızı aramaktan ibaret. Ancak bu o kadar da kolay olmayacak. Çünkü ne zaman karşımıza ne çıkacağını bilmiyoruz. Gizemli ve ilginç bulmacalar çözüp, ipuçları toplayacağımız Resident Evil 7 Biohazar son derece güzel bir oynanışı sunuyor.

Resident Evil 7 Biohazard Ne Zaman Çıkıyor?

Korku oyunları severlerin ve Resident Evil 7 Biohazard ‘ı merakla bekleyenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi olan Resident Evil 7 Biohazard ne zaman çıkıyor?  Sorusuna cevap verecek olursak; Resident Evil 7 Biohazar, yapımcı firma olan Capcom ‘un yaptığı açıklamalara göre 24 Ocak 2017 tarihinde çıkacak ve oyun severlere sunulacak.

Resident Evil 7 Biohazard Hangi Platformlarda Yayınlanacak?

  Resident Evil 7 Biohazar , yapımcı firma olan Capcom ‘un yaptığı resmi açıklamaya göre Xbox One, PlayStation 4 ve PC yani bilgisayar platformları için yayınlanacak. Resident Evil 7 Biohazard ‘ın çıkış tarihine ise yukarıda değinmiştik.

BU KONUYLA İLGİLİ DESTEK ALMAK İÇİN 11870'i ARAYABİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TIKLA ARA

Yazar Hakkında

İbrahim Kızılırmak

Uygulama geliştirici, spor sever, teknoloji adamı!

Yorum Yazın

11870 ses hizmeti tarifesi vergiler dahil dakikası Vodafone, Türk Telekom mobil, Türk Telekom ev telefonu ve Turkcell 4,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlendirme Periyodu (saniye) Tüm Operatörler için 60 saniyedir.
Periyod ücretlerine %18 KDV ve ÖİV (Türk Telekom ev telefonu için %15, GSM operatörleri için %25) dahildir. 11870 , Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisidir. BTK lisansı ile Pluss Telekom İlt. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir.
Detaylar için Tıklayınız